svētdiena, 2015. gada 15. februāris

zēnu un meiteņu aktivitātes

Kad es biju maza, man ļoti gribējās dejot un to arī piedzīvoju līdz pat vidusskolas laikam. Arī mūzikasskola nepalika neizbaudīta. Laikam jau ir tā, ka  šīs bērnības darbošanās un dzīvesvveids tiek nodots nākmai paaudzei. Vai viņi to novērtēs un izmantos tālāk dzīvē, nezinu. Bet viņiem būs atmiņas ar kopā piedzīvoto un iemācīto. 

Kad sākt un ar ko nodarboties? Ar to kas patīk un tad, kad esiet tam gatavi. 


Šī gada izaicinājums pašam mazākajam mūsu ģimenē bija ledus laukums un slidas. Protams, slidot viņa neiemācījās, bet ledus tika izbaudīts.  Gustava triki un slidošana  Hermīni visvairāk sajūsmināja. Tas bija pats galvenais!

Meitenes paliek meitenes, bērni un mammu būšana mums ir neatņemama sastāvdaļa. Nost no slidām un vedam bērnus pastaigā. Gustiņš ar Albertu pieskrien paskatīties un mazliet palīdz bērnu auklēšanā, bet viņiem savas lietas, un mēs drīz atkal paliekam meiteņu kompānijā.
Piemājas zālītē top indijāņu apmetne, jāgādā malka, lai vakarā kurtu ugunskuru.
Dienā piedzīvotais nomaina vakaru aktivitātes. Kaut dažas ir interesantākas par citām. Tās visas ir vajadzīgas un vērtīgas. Ģitāra, vijole, zīmēšana un vakara lasīšana.


  Diena mijas ar vakaru, vakars ar nakti un nakts ar rītu. Jauna diena un  jauni notikumi.  Ar tām pašām vecām labām spēlēm, un aktivitātēm.

2 komentāri:

paeglisi teica...

Pdeja bilde super!

Laine teica...

Cik skaista, norvēģiska noskaņa bildēs! :) Skaistas tās ikdienas, vai ne? Nākamgad Niklāvs stingri nolēmis pieteikties vijoles klasei. Tas tavu puišu iespaidā. :) Man pašai arī diktam gribētos, bet LV nav kārtīgi izstrādāta pieaugušo mūžizglītības sistēma. Šeit uzskata, ka pēc 30 gadiem cilvēkiem jāmācās tikai kā kopt vistas, taisīt sejaskrēmus un vēl ar jogu nodarboties. Ar Zumbu. :D Ja gribas mācīties kādu instrumentu, tad jāņem privātskolotājs, utt.

Raksti biežāk Lelde. Aiznes mūs savā Norvēģijas kalnainajā sajūtā biežāk. :)