otrdiena, 2014. gada 29. aprīlis

aprīlis


Kad aprīļa mēnesis tuvojās beigām, droši var siltās ziemas drēbes krāmēt kastēs, jo sniegs vairs nebūs. Vismaz šeit piejūras rajonā nē. 
Pagāja vesela diena, mazgājot, šķirojot un liekot tās kastēs. Jo katram ir kādi pāris ziemas kombinzoni, siltās veļas, zābaki, cimdi, cepures, un vēl visādi siltie atribūti. 
Pēc padarītā, sajūta laba, liekas koridors ir kļuvis mazliet plašāks. 

Tā, ka mēs dzīvojam vietā, kur aitas un zirgi ganās pie mājas loga, aprīlis ir tas mēnesis, kad aitiņām dzimst mazie jēriņi. Un ja tas notiek netālu no mājām, būtu grēks  palaist garam izdevību, apskatīt dienu vecu jēriņu. 
ieraugot mazos vilnas kunkulīšus, arī man gribējās tos paturēt rokās un nenoliegšu, doma par aitu saimi pašmājās ienāca prātā vienā mirklī:) 
 Nedēļas nogalē bija  futbola spēles. Alberts kopš pirmās klases spēlē futbolu. Lai neteiktu, ka futbols šeit ir vienīgā bērnu aktivitāte, jo to spēlē gan zēni gan meitenes, tad teikšu, 80% ļoti patīk futbols:)
Mēs gājām uz spēlēm un sajūta bija kā mazos Dziesmu svētkos, jo viss pagasts bija sabraucis. Spēles notika visas dienas garumā. Vecāki cepa desiņas un pārdeva saldējumu, kamēr bērni cīnījās par kausiem.
(tas lai rastos priekštats, šeit neviens nedejo tautiskās dejas un nedzied korī, jo vienkārši tādas ekstras te nav...)

Bet futbols arī ir laba lieta, galvenais lai bērniem un pašiem patīk!


Laiks ir neticami silts, tāda sajūta, ka vasara ir aizsteigusies priekšā pavasarim. Ārā gaiss bija sasilis līdz +22t, tā kā atrunāt bērnus no peldēšanās bija neiespējami. Dažs labs atklāja peldēšanās sezonu pirms pāris dienām.


Pa vidu visam, es nodarbojos ar kostīmu šūšanu (kā minēju iepriekšējā ierakstā).Darbs ir pamatīgs, bet prieks redzēt, ka  mērķis lēnam tiek sasniekts. Ir pagājušas 13h šujot (tas vakara summējums) un ceru, šodien piešūt pēdējās zelta pogas!

Darbiem nokrāmēts galds un piegrieznes viss apkārt. Man ienāca prātā nofotogrāfēt galdu darba gaitā un sakārtotu:) 
Nav komentāru: