ceturtdiena, 2014. gada 3. aprīlis

aktivitātes pavasarī

Gaisā ir jūtama pilnīgi cita konsistence - ir pavasaris! Plaukst lapas, putni dzied cik uziet, pašiem viegls nogurums, jo vitamīnu deva ir beigusies. Kūst sniegi, tas ir acīm redzams, strauti ir pilni ūdens un tie mutuļojot gažas lejā no kalniem.
 Bet tā kā ar pumpuru devu vien nepietiek, lai atgūtu jel kādus spēkus, jāsniedzās pretīm saulei, lai D vitamīnu uzņemtu.
Ierastā somas krāmēšana, ar termosiem, āboliem un maizītēm, lai kāptu kalnā.

Brauciens līdz Stord pilsētai, Katnakken virsotne 740m. Mašīnā termometrs rāda + 15!!!Siltos džemperus atstājam kalna piekājē un dodamies augšā. (galvenais lai termo veļa mugurā;)


 Kāpjam....

 ....kāpjam....

 ....kāpjam....

 ....un tik kāpjam..... Hermīnei prasu, esi piekususi? Jāā, viņa saka:))))

 Pusceļš parasti ir visgrūtakais, jo ir iespēja kāpt augstāk vai kāpt lejā...Šo jautajumu nevienam neuzdodam, jo jākapj tak augšā!  Un virsotnē mūs sagaida sniegs! Ir karsti, vienīgā doma ir iegūlties kupena.
 Gustavs ir nolēmis atstāt savu nospiedumu sniegā, jo netālu bija redzējis suņa pēdas. Lai pēda izskatītos lielāka, tā ir jātaisa ar galvu! Gustavs saka


 Pati virsotne.... sajūtas labas, jo esam to paveikuši.
 Laiks maltītei! Tā kā mēs to darām ļoti vienkārsi, arī šo:) deķītis līdzi, katram krūzīte, maizīte un pikniks gatavs!
 Kas jādara pavasarī? Jālec sniegā!!!
D vitamīns uzņemts, nogurums lielāks nekā pirms tam, šoreiz tas  ir patīkams.  
Kāpjam lejā un braucam majās. Lai mammai nebūtu jātērē  nupat uzņēmtie vitamīni, pasūtam picu:)Šodien mājās tiek berzti skapīsi, kārtotas drēbes un veiktas gada atskaites. Uzkrātā enerģija ir jaliek lietā;)


Lai jauka diena un saulaina nedēļas nogale! 

Nav komentāru: