trešdiena, 2013. gada 18. decembris

Dāvanas no Dabas mammas

Tuvojoties decembra mēnesim, skaidrs ir viens, vakari ievilksies līdz pusnaktij un Dabas mammai tiks uz kādu laiciņu atstāta novārtā. Decembrī  Albertam ir dzimšanas diena, skolās, darbos, bērnudārzos Ziemassvētku eglītes. Draudzeņu klubiņos pēdējie vakari un tam visam pa vidu, mēs ar Lieni izdomājām piedalīties Ziemassvētku tirdziņā. (Kas nozīmēja vēl vairāk negulētas naktis:))

Šujmašīna dūca pilnā sparā no dienas un dienu. Jo, kā apgalvoja paši rīkotāji, esot jāgatavojas uz milzīgu ļaužu pūli, kuru galvenā doma ir iepirkties.  Tika sašūtas Waldorfu lelles, priekšauti, krītu penāļi. No Latvijas draudzenēm saņemtas krelles un matu lentes. Vēl pēdējie darbi un mantu saraksts, lai nekas neaizmirstas. Tirdziņš notiek blakus pilsēta, stundas braucienā no mūsmājām. Ziemassvētku tirdziņš notika divas nedēļas nogales, sākot no ceturdienas līdz svētdienai. Katram tirgoties gribētājam bija sagatavota maza būdiņa ar tavu vārdu. Un tādas tur bija vairāk kā 50! (ak, jā aizmirsu pieminēt,šis pasākums ir īsts mārketings, tāpēc, lai tur piedalītos bija jāiemaksā brangs naudas maiss! Kurā, protams, ietilpa elektrība un laba atmosfēra:))

Lelles darba procesā!


 Kad nakts nomainīja dienu, bērni cēlās, bet mana tik šuva! Bērniem neatlika nekas cits, kā atrast kādu āboli, vai iekostu maizīti! Tā Hermīne staigāja ar vilnas biksēm un āboli, katrā rokā. Tas drošībai, ja nu atkal iegribās ēst;) Pieminēšanas vērts ir fakts, ka šajā laikā Hermīne sāka iet uz podiņu, un vairāk nevelk autiņus. Laikam saprata, variantu nav.

 divas dāmas Anna un Sāra

 Meža zēni Toms un Emīls
 Mazā māsiņa Austriņa.
 Priekšauti gan zēniem gan meitenēm no 3-6 gadiem ar pagarinātām lentēm, lai valkātājs pats var priekšautu aiziet nevis uz muguras, bet priekšpusē.
 Priekšauti pašiem mazākajiem no 1-3 gadiem.,

 Blokkrītu somiņas ar 6 krāsu krītiņiem. Waldorfu krīti, kā es tos dēvēju, ir nenolietojami. Tie ir gatavoti no dabīgā vaska, kuram pievienots krāsu pigments. Tas ir bērnam un dabai draudzīgi. Biezi, četrkantīgas formas, ko viegli var saņemt rokā un zīmēt, izmantojot dažādas tehnikas: ar krīta stūrīti izzīmēt mazas detaļas, bet izmantojot visu krīta malu, klāt lielus laukumus, debesis, jūru, zāli, viesuļus utt.. Krīti ļoti labi sedzas, tiem nav izteiktu smaržu un tie kalpo ļoti ilgi. Bērnam turot rokās, tie nepaliek mīksti un nepārlūzt.
Šos krītus var izmantot arī gludekļa tehnikā. Kad krītu sarīvē uz lapas un uzliekot cepampapīru nogludina ar gludekli. Sanāk fantastiski mākslas darbi.
 Dabas mammas oficiālais uznāciens - Mamma Alksne
 Piedalīšanās tirdziņā bija ļoti interesanta. Varēja satikt tik daudz interesantu cilvēku. Ko tik viņi nebija sagatavojuši! Sākot ar mājās ceptiem hamburgeriem, dabīgo kosmētiku, miljoniem adījumu, siļķēm un mājās gatavotām desām. Beidzot ar porcelāna un stikla Ziemassvētku rotājumiem, segām un šokolādē mērcētiem āboliem! Izdomai nebija gala!

Tirgošanās negāja tik labi, kā biju domājusi. Šeit cilvēki nāca pēc svētku sajūtām un izstaigājuši lielo placi, labāk nopirka kādu plāceni un siltu kakao nevis lelli, kura maksāja 100 plāceņu cenā!!:))) Bet pieredzes bagāts brauciens, kā es to nodēvēju.

Tā kā no tirdziņa atbraucu atpakaļ ar  tikai mazliet vieglāku somu, jums, mani mīļie, dāvanas!!!!


Uz dāvanā var pieteikties bez nekāda konkursa, šoreiz dāvinu:) 
Skatieties, kas vislabāk noderētu jūsmājās un rakstiet komentāros, vārdu, dāvanas nr. (tas kuru izvēlējāties). Var pieteikties uz vairākām dāvanām uzreiz!  Izloze tiks slēgta piektdien 20. decembrī. Kad publicēšu vinnētājus. Ja redziet savu vārdu, sūtiet man uz epastu savu adresi, lai varu dāvanu nosūtīt. Tā kā ir Ziemassvētku trakums pastā, dāvana noteikti līdz Ziemassvētkiem neaizies, bet tās aizies vēlāk:)! 

Paldies Lainei, par priekšautiņu piegrieztni! 

Dāvana nr. 1. Pipijas priekšautiņš meitenei no 6 mēnešiem līdz 2 gadiem. (100% kokvilna un lins)


Dāvana nr. 2  Divi Mārīšu priekšauti gan lielam 3-6 gadiem gan mazam 1-3 gadiem. Unisex;)

Dāvana nr. 3  priekšautiņi pašiem mazākiem kulināriem. Ķirsītis, Lācis un Ābolītis. Bērniem no 1-3 gadiem.

Dāvana nr. 4. Blokkrītu soma ar krītiņiem. Vecums neierobežots, var zīmēt gan mazais viengadnieks gan skolnieks.

Dāvana nr.5 mazā Austriņa. Austriņa būs ļoti priecīga pārcelties pie savas jaunās māmiņas vai draudzenes.  Pase un ceļa soma jau stāv gatava!
Lai priecīgs un radošs svētku gaidīšanas laiks. Tiekamies piektdien!!!

20 comments:

Anna teica...

Juppī! Es piesakos pirmā! Man, lūdzu, dāvaniņu nr. 4 - krītiņsomu.
Prieks, ka piedalījies tirdziņā, prieks, ka padalījies ar piedzivoto un apgāzi daudzu cilvēku priekšstatu, ka TUR- ārzemēs - pērk tirdziņos roku darinājumus bez apdomas...Cilvēkam taču tik ļoti vajadzīgas ir arī pavisam vienkāršas sajūtas, bez lielajiem mantu krāvumiem...

Daiga teica...

Ļoti skaists stendiņš bijis! Ja vien būtu daudz liekas naudas, šādos tirdziņos būtu tik forši iepirkties!!! Nu katrā ziņā, radošu garu arī turpmāk.
Manai preilenei noderētu 1. priekšautiņš (šis griezums ir super tādiem mazajiem), savukārt puika pricātos par 4. - krītiņu mapīti.

Baiba Vasara Bekere teica...

Esmu tava bloga cītīga sekotāju.
Arī es gribētu pieteikties dāvanām - meita noteikti priecātos par dāvanu Nr.5, puikam patiktos Nr.4
Baiba

Anonīms teica...

Manam brāļa dēliņam noderētu
nr. 4. soma ar krītiņiem.
un mazajai radiniecei dāvanu ar nr 5

Anonīms teica...

Manam brāļa dēliņam noderētu
nr. 4. soma ar krītiņiem.
un mazajai radiniecei dāvanu ar nr 5
Laura

linda Žeiba teica...

Mana meitiņa būtu sajūsmā par dāvaniņu Nr.2 un nr.5

MazaPaSaule teica...

Es un mana mazā saulīte piesakamies uz dāvanām nr. 2 un nr. 5.

Alise teica...

priecājos par tavu iznācienu tirdziņā!
...es tak tev teicu ka izlejamais kakao vai kafija šādos pasākumos ir vislabākā prece :-)

Austriņa ir burvīga!

Inese teica...

Priecājos par doto iespēju, un mazākajam dēliņam piesakos uz dāvanu nr.3 un lielajam puikam uz dāvanu nr.4
Paldies, Lelde!

Grieze teica...

tādi skaisti darbiņi, kuros tik daudz mīlestības ielikts.
Ja rūķim sanāktu mūsmājas pa ceļam, tad gribētu numur. 2. lielo vai numur 4.

ligastiga teica...

Es izvēlos dāvanu numur septiņi (kuru Tu esi aizmirsusi pievienot) - Alkšņu ģimenes atgriešanos mājās.

Zane teica...

Skaistas lietiņas Tev padodas! Labprāt tiktu pie viena eksemplāra no nr.1, nr.2, nr.3, nr.4 un nr.5! :D Žēl, ka Toms un Emīls nav tikuši dāvanu sarakstā.. :) (Mūsu ģimenē plašs vecumu diapazons, tā teikt - visiem gadījumiem!

Sarkanā Biete teica...

Cik Tev, mīļā, ir roku, un pa kuru laiku Tu visu šito paspēj?!:) Burvīgas lietas esi izveidojusi! Es tā kautrīgi piesakos uz Austriņu:)

Laura Tālberga teica...

Tu radi kaut ko ļoti, ļoti skaistu. Paldies!
Iemīlējos Austriņā. Ilgi domāju, vai man, savos labākajos gados, patiešām vajag lelli, bet šoreiz mīlestība stiprāka un es piedalos konkursā. Tātad - es ļoti priecātos par dāvanu Nr.5.

Viktorija teica...

Vai kāda dāvana vēl atlikusi?
Mūsu ģimenē dikti noderētu priekšauti vienam aktīvam 3 gadniekam un vienai mazai princesei viengadniecei..

Kur var Latvijā iegādāties valdorfa krītiņus? Manējiem dikti patīk zīmēt bet parastie krītiņi ir vai nu par blāvu vai ari plīst.. :(

ligastiga teica...

Krītiņi ir Weledas veikaliņā Rīgā, Baložu ielā. Tur ir gan skaistā metāla kārbiņā jau nokomplektēts,gan nopērkami atsevišķi pa vajadzīgajām krāsām.

ametelay teica...

Cerēšu uz to, ka paveiksies ar Nr. 4 un Nr. 5. Dace

Anonīms teica...

Kaa lai nepriecaajas par tik jaukaam lietaam, kuras darina mammas!!!
Vareetu cereet uz Nr.2 (lielaako variantu) un burviigo NR.5. Jauku Ziemassveetku gaidiishanas laiku!!!
Ar pukstoshu sirdi Aija.

Anonīms teica...

hei hei!!!
Mēs - no Arhitektu ielas arī piesakamies uz Austriņu! :))
~mājinieki~ :*

Anonīms teica...

Paldies par lielisko iespēju tikt pie tik jaukām dāvanām! Es piesakos uz dāvanu nr. 4, jo zinu, ka dēls ļoti priecātos par blokkrītiņiem.
Gunita