trešdiena, 2013. gada 2. oktobris

Rudens


Jau kādu nedēļu, pamostoties no rīta  drēgnums ir ne acīm redzams, bet sajūtams. Temperatūras stabiņš no rītiem nokrītas līdz pat +5 grādiem.
Klāt rudens ar spilgtām krāsām, dārza labumiem un aukstumu.
Kamīna uguntiņa ir kļuvusi par ikrīta rituālu, kura tuvumā var sildīties un dzert savu silto kakao dzērienu.  Dienas vidus ir silts un patīkams, tādēļ baudām sauli un rudeni. Ejam laukā vākt čiekurus un lapas. Lai mājās ienestu rudeni!
Liekas, pat sūnas ir kļuvušas spilgti zaļas. Lapas, ērkšķrozītes un debesis, viss tik krāsains un skaists. Atgādina mazliet to teikumu; manā laikā zāle bija zaļāka. Tā joprojām ir ļoti zaļa:))

Skatoties bildes, tāda sajūta kā Ziemassvētkos, bet tas ir tik pats sākums gada krāsainākam laikam. Laikā kad ir mana dzimšanas diena un Latvijas svētki!


Rudens mūsmājās:
 Atcerieties stāstu par rūķiem .Viņi joprojām dzīvo pie mums un zēni ik palaikam papildina rūķu mītni ar lapām, čiekuriem un kaudzi akmeņu!


 Kad rudens nāk, tas patiešām nāk. Pats ar savām mazām kājiņām attipina līdz mūsu mājām .Bet kā lai tādu vienu mazu adatainu noglauda, kas man to lai pasaka?!!!

Lai krāsains rudens! 

5 komentāri:

Vi teica...

Skaista rudens svinēšana...man tik ļoti tīk kroņlukturis ar vītnēm...un galda kompozīcija...un nudien jaušama Ziemsvētku tuvošanās :)

Ieva Zavjalova teica...

Tiešām skaisti! Jūtams rudens un tuvojošais Ziemassvētku laiks!

ligasatiga teica...

Man vislabāk patīk bārdainais Riekstu rūķis. Pie mums tāds nav atnācis un rieksti jāpērk veikalā....
Par to dzimšanas dienu.Laikam uzprasies uz dāvanām! Nu ko, labi uzvedīsies, varbūt Lidmašīnas rūķis Tev ko aizvedīs......

dabasmamma teica...

O, Līga, es uzprasos!!!!:))) Mūsu mājās tavas dāvanas tiek novalkātas līdz tās dabīgi sāk sarukt!

mazaszvaigznes teica...

Tik rudenīga noskaņa! Paldies par iedvesmu! Ļoti uzrunā brīvās spēles dabas stūrītis :)