piektdiena, 2013. gada 3. maijs

virtuves dizains

Mani periodiski aplido mūza, jeb sauksim to par Pinerest:) Kas tur ir par idejām un izgudrojumiem!! Sāc tik skatīties un beigās attopos nakts vidu, ar kūpošu galvu un pilnu kladi jaunām idejām. Sākot ar būdiņām un beidzot ar virtuves pakaramiem. Iesaku paskatīties! Tas atsver daudzus interjera žurnālus un pedagogu garlaicīgās grāmatas. Jo idejas ir ne tikai mājai, bet arī bērnkopībā, dārzkopībā u.t.t.
 Lauku namiņš ir pabeigts pīt!!! Bildes ir fotoaparātā, tas būs saldai ēdiens nedēļas nogalei. 
Pastaigas gar jūru...izskaloti veci dēļi un kādas atbiras no kuģiem. Mūza...(Pinterest) un daži virtuves piederumi, lai beigu galā ideja taptu darbā...


 No jūras izskalotām lietām ir sava maģija...tās nes kādu stāstu vai notikumu..atlūzis kuģa dēlis, vai roku kaltās  naglas...cik ilgi tās ir gulējušas jūras ūdeņos un kas ir bijis to radītājs un kuģa vadītājs...mūžīgie jautājumi un nesaņemtās atbildes...bet vienalga interesanti.
Kamēr mamma rada, tikmēr bērni vada...bērnu vadīta ēšana ir ikdiena. Tā patīk ne tikai mazajiem ,bet arī mums lieliem. Un kas var būt labāk par spagetti! ēdiens ar atrakciju. 
Iedvesmojies! 

Nav komentāru: