pirmdiena, 2013. gada 29. aprīlis

Vamp

Es nevarēju neuzrakstīt...kaut gan šodienas tēma bija paredzēta pilnīgi cita!  Bet, dzīvojot vēl nedēļas nogales sajūtās, vajadzēja uzrakstīt:)! Nedēļas nogale sākās ar ar latviešu draugu apciemojumu. Tolki, paldies par jauko  vakaru! , kārtējās  futbolu sacensības (Norvēģi ir ļoti aktīvi futbolisti, ja mēs esam aktīvi dejotāji, tad te visi spēlē futbolu, zēni, meitenes, lieli un mazi) un Vamp koncerts.
Vamp, norvēģu rokgrupa, kuru pirmo reizi dzirdēju pirms 10 gadiem, mazā Norvēģu pilsētiņā Fitjar, uzstājoties party teltī aptuveni 100 cilvēku publikai (tagad reiting ir audzis acīm redzami!).... pirmās folkrock mūzikas skaņas...pirmās dziesmas, kuras mani pilnīgi hipnotizēja. Īpaši ģitārists Torbjørn Økland! Un kas bija ļoti īpaši, kad  katrs no mūziķiem spēlē vismaz četrus instrumentus.  Saspēle, variācijas, improvizācijas un mistiskā norvēģu mūzika. Kaut kas starp īru, skandināvu folkmūziku. 
 Bija jāpaiet tieši 10 gadiem, lai no skapja tiktu izvilktas augstpapēžu kurpes, mežģīņu kleita un Gatim atstāti visi mazie Alksnīši. Mamma devās baudīt sen neredzētos Vamp mūziķus.
Kas tas bija par koncertu!!! Un vēl ar mūziķu tikšanos pēcāk:))

 Vijoles, ģitāras, čelli un veļas dēlīšī


Un ja jau tiekas, tad pa īstam ar visu presi:)
http://www.sunnhordland.no/article/20130428/NYHENDE/130429830Sūtu jums skandināvu sveicienus ar Vamp starpniecību! 

http://www.vamp.no/videoene/2 komentāri:

liga stiga teica...

Nu, mammīte rāvusi cauri pilnu programmu! Prese vietējā? Un cik šitāds prieks maksā? Kad braucat mājās?

dabasmamma teica...

Līga, o jā, vārdi vietā:)
Tu jautā tā tikšanās vai biļetes cenu?;) Tikšanās maksāja ļoti lielu vēlēšanos, biļete aptuveni 40Ls. Mājās būsim jūnija vidū!
Tā kā gatavojies Vasaras Saulgriežiem!!