ceturtdiena, 2013. gada 21. marts

zīd-tārpiņš

Stāsts ir par atrastām zīda krāsām (tās Sanitas dāvātās), kuras bija jau savu laiku atsēdējušas uz skapjaugšu, lai beidzot tiktu attaisītas, jauktas un lietotas. Gustava ideja, uztaisīt sev spilvenu! Atradām auduma gabalu, kas līdzinājās zīda struktūrai un darbi varēja sākties. Sakumā ar zīmuli tika vilktas figūriņas, lai vēlāk tās iegūtu kontūras, kuras tika pildītas ar krāsām. Process garš, bet interesants!  


 Darbs gatavs! Tik atliek ietērpt spilvendrānā!
 Un tas ir mūsu mazais tārpiņš....kurš lien visur, aizrāpo aiz galda. Atrod kādu aizmirstu maizes gabaliņu vai kripatiņas no malkas miziņām, puķes, lapas, zīmuļi un viss kas ir aizsniedzams, mums garšo:)!  Mamma ķēra mazu paniku, kad šīs mazais, mīļais bēbītis, kurš tik gugināja un spēlējās ar rociņām, pēkšņi "ieņēma" māju! Brāļiem tagad jautrība pilnā apjomā, jo māsa beidzot ir spēļu biedrs!

Lēnām tuvojas tās gaišās un siltās dienas, kad saule būs vienlīdz spoža un ilga cik mēness!  Laiks, kad daba un zvēri modīsies un cilvēki sāks rušināties dārzā. Spēks un dzīvība ieņems jaunus apmērus!
7 komentāri:

Sanita Balode.eks.Frīdenberga teica...

Smuki!!! Jauki,ka krass nodereja .tad tik ta turpinat .mazajai gan tie vaigi nejauki sarkani :-(

Sanita Balode.eks.Frīdenberga teica...
Šo komentāru ir noņēmis emuāra administrators.
Sanita Balode.eks.Frīdenberga teica...
Šo komentāru ir noņēmis emuāra administrators.
dabasmamma teica...

Sanita, tu neesi neko dzirdējusi par bērniem ar veselīgi sārtiem vaigiem;)

Ilze teica...

un tagad ir pienācis laiks, kad par meituka tuvošanos liecina sparīga rībināšana, jo rāpošanas ātrums arvien pieaug.. :D

dabasmamma teica...

Ilze, šodien jau redzēju, kā tavi vārdi lēnām piepildās:))) Ātrums paliek arvien lielāks!

Inese teica...

He, he..mazie tārpiņi..
Man mati slienas stāvus, jo mēs ceļamies augšā, kur vien var pieķerties, un atlaižam rokas vaļā lai pieķertos nākamai lietai, bet ja jūt ka attālums ir par lielu, tad ir straujš "pļeķ" uz dibena...un mammai bail, ka neatkrīt uz galviņas... utt., utml. :))
Un puķes mazajiem tiešām tīk tik ļoti, ka manējie "grīdas augi" ir pārceļojuši uz augstākiem plauktiem..!
Bet priecājamies, jo mēs augam lieli!!!