otrdiena, 2013. gada 26. marts

pēc pūpoliem Pūpolsvētdienā

Laimīgie tie, kam pūpoli jau rāda savus mazos pūkainos kamoliņus, laimīgi arī tie, kas tos ļoti gaida! Mums aukstums ir licis saprast, kad šogad pūpoli gaidāmi ap maiju, iztieciet kā nu mākiet! Ziņkāres pārņemti, gājām skatīties kā tad tas aukstums cīnās ar pirmiem siltiem saules stariem. Skats un troksnis vienreizējs. Kas par troksni, vaicāsiet? Vai esiet kādreiz dzirdējuši, kā ezerā saule ledu lauž?!! Skaņa baisa, liekas ka apakš ledus ir kāds milzīgs zvērs, kurš grib izlauzties uz āru. Mammai panika, jo zēni, kā magnēti tik uz ledu vien! Tas laikam viņiem raksturīgi, darīt pārdrošas lietas..... Pūpolus tā arī neatradām, bet galvenais jau tie labie vārdi..Veselība iekšā slimība ārā! 

Vēl tik pāris dienas līdz Lieldienām, kad agri no rīta mazie skries ārā skatīties, kādas oliņas šogad zaķis būs atstājis. un tad tik pāris mēneši līdz Jāņiem!!
Gatavojamies!! 
Esmu uzsākusi oficiālu pirmssvētku ģenerāltīrīšana! Mammas fitnes mājas apstākļos:) 

5 komentāri:

Līga Krista teica...

Tad jūs nemaz kopā nekrāsosiet olas? Man tā kopā darbošanās šķiet ļoti vērtīga. SWE ienesusi mums saldumolas atrašanas tradīciju, kas parasti notiek slēpņošanas laikā :)

Inga Leibuka teica...

Jauks jums pārgājiens bija! Mums atkal kaut kāds vīruss apmeklējis, sēžam mājās:)
Man arī sākusies lielā pavasara tīrīšana:)

dabasmamma teica...

Līga, mēs krāsojam ar bērniem arī, bet tās ko zaķis slēpj ir īpašās;)
Inga, veseļojieties, mums arī šitā liksta ilgi nelika mieru!!!

Līga Krista teica...

man nebija ienācis prātā, ka gan paši var krāsot, gan zaķis var nest krāsotas :) bet kā jūs tik daudz varat apēst? :D

dabasmamma teica...

mēs ēdam 3 dienas:))) olu salāti, olas ar lasi, pastu salāti ar olu, olu maizes brokastīs, olas, olas olas! Pagaišo gadu bija 33 olas. Braucām ar visām olām pie draugiem, kas mums palīdzēja šito kvantumu notiesāt:))) Lai dzīvo draugi, kuriem garšo olas!