piektdiena, 2013. gada 8. marts

lielie plāni

Tie bija ļoti lieli, visai nedēļai bija grafiks, pasākumi ar bērniem, idejas blogam un bilžu attīstīšana (vai vismaz sakārtošana pa gadiem, lai attīstītu),  vienīgais nebija ierakstīts Hermīnei nāks zobi!  Tāpēc plānā tika veikti daži labojumi:  3 negulētas naktis, 4 tramīgas dienas un 5.zobs! Labi, kas labi beidzies un vēl ar tādu apbalvojumu!
Bet visā jūklī paspējām veikt milzīgas darbus: zēnu istabā ir ieviesusies kārtība, ir izšķirotas drēbes (un par to es sevi apsveicu!!) un Hermīne ir sākusi rāpot! Malace!
Pagaišās nakts iespaidos šis ierakst būs paīss, bet ar daudz bildēm!
Skatieties un baudiet, dāmas, Sieviešu dienu! Sievietēs ir spēks!! :) (kad viņas izguļas:))Maciņš Alberta vēstulēm un apsveikumiem. Ārā mest nevar tik jaukas lietas, tāpēc, lai labāk saglabātos, iešuvu somiņā!

Koncerts visjaunākai dāmītei no Gustava Sieviešu dienā:)

2 komentāri:

Aija Elliņa teica...

Sievietēs IR spēks, neapšaubāmi! :) Sveicieni!

LIGA sTIGA teica...

Cik tas ir skaisti - ilgi briesti šim pasākumam, tad atroti piedurknes un meties darbos. Tad bezspēkā atkrīti un baudi tīrību, kārtību un labo sajūtu, kas tam pievienojas. Tas ilgst apmēram pusstundu, jo tad atkal viss tiek sadzīvots. Nu labi, tik drūmi jau nav, bet TĀ IR CĪŅA AR VĒJDZIRNAVĀM!!!!