trešdiena, 2013. gada 27. februāris

Saule
Kad saule ir sākusi priecēt arī mūsu salas iemītniekus, tad tiek nolikti malā visi iesāktie virtuālie darbi, jo jādodas ir laukā! Tas nekas, kad mājā paliek nesakārtotas mantas, neizmazgātas drēbes, galvenais ir atgūt veselīga cilvēka sejas krāsu un saņemt lielo D vitamīnu devu.
Tas pats vecais māmiņu klubiņš dodas izpētīt jaunu taku, kuru uztaisījuši vietējie optimisti. Ekipējums gatavs, laižam!

 
Kad esi nonācis pludmalē ar saules sasildītām klintīm un jūru, liekas daba dara visu, lai mēs justos laimīgi, vienalga kur atrastos un būtu...tāpēc baudām dienu un darinām varavīksnes jaku Hermīnei. Līdzīga kā Albertam.
 
Gustavs nodarbojās ar fizikas pētīšanu....

Hermīnei fizika vēl  tumša bilde, viss caur muti un sajūtām. Zinu, zinu, šito tekstu vajadzētu izlaist, bet mazā pētniece ir paspējusi pagaršot gan čiekurus, akmeņus, kociņus gan kādu rokās saspiesta aitas spiriņa:)

Diena iet savu gājumu, saule aust, tā mūs priecē un pienāk vakars, kad tā lēnām ieslīd jūriņā. Saka, tie, kas skatās saulrietus ilgāk dzīvo. Un kurš gan palaistu garām tādu izdevību!
un tie zobi....kad tie nāk un šķiļas, iekosties gribas visur un visiem....viņa kož brālim galvā, mammai plecā, tētim rokā un pati sev kājās:))


Alberts vēl tik noprasa, ja es metīšu makšķeri tālu tālu, vai es sauli varēšu izvilkt.....

Deva saules, gaišu rītu un svaigu gaisu!

7 komentāri:

Sanita Balode.eks.Frīdenberga teica...

cik smukas bildītes!!mazā tik garšīga un mīļa izskatās!

dace teica...

Saulīte pa zemi staigā, protams jāvar izmakšķerēt! Mazā tik priecīga ar saviem smukajiem zobiņiem!! Un pasaki, kurš bērns nav visu ko nogaršojis ;) ;)

Inese teica...

Jūs pavasarī jau!!!
Cik forši!!
Hermīne malacis, kā tad zinās, kas ir zobiņi, ja nepielietos, kaut vai tā -iekožot!! Un mums arī viens zobs izlīda tieši "vīriešdienā", drīz būs vēl.. un garšojam visu,kas gadās pa ceļam, pirms laižu Daņuku istabā uz grīdas, nometos rāpus un izpētu apkārtni no viņa skatpunkta :))
Tā mums iet:))

m.anna teica...

mums šodien Rīgā tikpat burvīga pavasara diena! tikai man nav salas, ko izpētīt.. :( mazā burvīga!

dabasmamma teica...

Paldies! Prieks dzirdēt par sauli Latvijā. Ak, kā gribas nomest tās visas biezās jakas un iziet plikām kājām laukā...vel pāris mēneši un tad jau!!
Inese: Kārtīgs zēns, vīriešu dienā pats sevi apdāvina:)))

andrasballe teica...

ciks skaistas bildes :) un tas ar mazo lēdiju un burvīgajiem zobiem, jo sevišķi :) :) pie mums šodien arī fantastiski pavasarīga diena & saulīte gluži kā pie Jums.

Zane teica...

Tik smuka varavīksnes jaka!! Būs jāpaskatās, vai Rīgā ar tāda dzija dabūjama.. :)