ceturtdiena, 2013. gada 7. februāris

muzikālā māksla

Kad mūzikas skola apvienojas ar mākslas skolu, sanāk muzikālā māksla! Tieši tāds bija semināra nosaukums, kurā zēniem, kā mūzikas skolas audzēkņiem bija jāpiedalās. Tāda veida nodarbes tiek rīkotas ik pa laikam, lai skolu audzēkņi iepazītos vairāk viens ar otru un lai vecāki ņemtu dalību bērnu aktivitātēs.  Doma ļoti vienkārša, mazie klausoties mūziku, gleznos savas sajūtas un mākslas skolas audzēkņi  piedzīvot mūzikas  ritmus, paši tos radot...sitot, klaudzinot, klikšķinot un spēlējot. 

Otām šļakstoties, krāsām pilot, mūzikai skanot un pa visu tam vēl O, Makarena danči. Īsta atelpa pēc pagaišās nedēļas. 
Saule ir sākusi spīdēt tik spoži, kad katrs mazākais pleķītis uz sienas un logiem izskatās milzīgis! Rosāmies pavasara tīrīšanai! Ekh, tā man tāda kā psihologa terapija, iztīrīt māju un pie reizes sakārtot pašai sevi! Kā ar jums?

P.S. Paldies visiem visiem par labiem vēlējumiem un veselīgiem ieteikumiem cīniņā ar vīrusiem!!! Ļoti noderēja!!!

2 komentāri:

andrasballe teica...

Man ar līdzīgi ar to pavasara kārtošanu, bet lai pie reizes sanāk arī domas sakārtot - vajag noķert īsto feelingu fiziskajai kārtošanai.. + vislabak tad, kad mājās esmu viena - tad tā bez stresa un steigas - no viena gala līdz otram :)

dabasmamma teica...

O, jā, tev pilnīga taisnība! Es mēģināšu rīt šo plānu īstenot, viena pati mājās un no viena gala līdz otram.Redzēsim, kā sanāks, bet tagad pilnīgi tas prasās!!!