otrdiena, 2013. gada 8. janvāris

Vēl mazliet no vecā gada, lai tad beidzot jaunajā var jaunus darbus sākt! 


  • Maza atkāpe līdz pat 12.12.12. Albertam dzimšanas diena. Kādam tas vienkāršs skaitlis, mums maģisks! 7 gadi vairs nav nekāds nieks! mammas šūtās bikses tiek nomainītas pret sarkanām rockbiksēm. Vijole tiek atstāta otrā vietā, jo dzimšanas dienas vēlēšanās par ģitāru ir piepildījusies. Laiks iet, man tik atliek noskatīties kādā tempā mazie ķipari kļūst par īstiem zēniem... Lai aug liels, stiprs un laimīgs. Lai sapņot māk un priecāties, un lai vienmēr dzīvesprieks un stipra griba!! Apsveicu, manu zēn!!!
Dzimšanas dienas ballīte mājās un pēcāk ar klasi. Tā kā šoreiz biju ļoooti skeptiska pret klases ballīti ar 24 7gadniekiem, tad izdomājām apvienoties ar vēl 2 jubilāriem un sarīkot āra svētkus visai klasei =32 bērniem. (ļoti gudri:)) Ja jums ir jārīko šāda veida dzimšanas dienas, iesaku mesties kopā ar draugiem, radiem vai paziņā un sev atvieglot gan organizēšanu gan izdevumus.


12.12.12.bija sasnidzis milzum daudz sniega. Nebija divu domu, ejam laukā!!
 Klases ballīte: Ar desiņā, spēlēm un daudz, daudz svaigā gaisa!!  •  Pirms Ziemassvētkiem pabijām vijoļu koncertu. Gustavam viens no pirmajiem koncertiem. Uztraukums un gatavošanās prieks bija neviltots. (tik pat neviltos ir mans "prieks" saņemot rēķinu par mūzikas skolu :)) Šeit tas ir vienkārši  ir ļoti dārgi...bet to vērts. Lai manas jaunās kleitas, eco zābaciņi un jaunā frizūra mazliet pagaida:)) bērniem vajag mūziku!! 


  •  Vēl vecgada mēnesī Mammu klubiņš. Mana kārta gatavot. Darīju ko varēju, jo konkurentes beigušas mājsaimnieču līniju!...man vajadzēja iztikt ar mammas un brāļasievas padomiem:)  Ēdienkartē : šķeltie zirnīši ar speķi, ķīselis ar putukrējumu un auzu pārslām, pie kafijas Ziemassvētku apelsīnu kūka.   


  •  Pa vidu visiem burziņiem māsai 6 mēneši!! Ar to arī apsveicu! Pusgads..ir daudz kas iemācīts un atklāts. Ir jauns zobs!! Zīme, ir laiks putriņām! Putriņu stāsti lai paliek jaunam gadam. Varat jau iedomāties manu lielo apņemšanos gatavot pašai. Tā kā, padomi putriņjautājumos būs mīļi gaidīti no jūsu puses!!! Mazā rullējās uz visām pusēm, ķeksē brāļa mantas, pļāpā vienā laidā (zinu zinu, tas būs no manis iemantojies:)) un oficiāli ir sākusi sēdēt pie lielā ģimenes galda:) 
  •  Pa vidu rasoliem, pīrādziņiem un kūkām, pastaiga vietējā krastmalā. Tā kā mana mamma bija mūsu oficiālais Ziemassvētku viesis, tad mēģinājām viņai parādīt vēl neapgūtas un jaunas vietas. Šīs pastaigas ir tik vērtīgas, gan labām sarunām, gan sajūtām, cik skaisti ir te pat...mums apkārt! 


  •  Budēlīši Norvēģu stilā jeb Julebokk. Ejam pie kaimiņiem, dziedam un cienājamies ar saldumiem. 

 Dāvanas, dāvanas, dāvanas. Šogad leļļu bums mūsmājās. (ceru ka drīz mana leļļu skola būs izstudēta, un taps īstā Waldorflelle!)Tās sevī nes ko ļoti īpašu, to bērnības sajūtu, ko mēs savā laikā spēlējām -  "mammās" un "tētos"...

  •  Pastaiga  vēl vecgadā, lai skaidrām domām, mundru garu un ar prieku ieietu 2013.!


  •  Mazi un lieli, latvieši un norvēģi, lai kas mēs arī būtu, mēs katrs ko vēlamies, apņemamies, solāmies un gaidām no tā Jaunā gada. Kā mums izdosies ir atkarīgs tikai no mums pašiem.Varam jau teikt liktenis ,dzīve, sakritība, bet tam visam vidū esam mēs. Un lai kā arī nebūtu gājis, mēs vēlamies lai ir labāk, gaišāk, mīļāk, skaistāk utt. Atceros, pagaišo gadu uzrakstīju veselu plānu ar iecerētiem darbiem. Tie viens pēc otra izgāzās...cik sirreāli, bet tieši tādā secībā kā biju uzrakstījusi:) Tāpēc tālāko saturu izdzēsu, jo tak vēlējos, kaut viena lieta no tā visa pentera īstenotos! Šogad nekādu sarakstu! Galvenais, lai visi veseli, iztikušu un mīļi sadzīvo!!! To arī vēlu jums!!!!   •  Mana jaunā apņemšanās: Katru rītu piecelties ar sajūtu, šī diena būs īpaši laba! Tik vairāk smaida un dzīvesprieka, un  brīnumi notiks! 


 Alkšņu trio par godu Jums:)

Mēs esam daļiņa no šīs pasaules... ļoti nozīmīga daļiņa! Katra mūsu labā doma, katrs smaids un labais vārds ir pamats labākai pasaulei! 
Būvēsim to kopā! 

9 komentāri:

Vi teica...

Tā ir viss lieliskākā apņemšanas, katru rītu pamosties ar to īpašo sajutu, ka būs īpaši laba diena :)
Lai izdodas!
Trio Lielisks! :))

Una teica...

Aiii, mazais vijolētājs tik centīgs! Super! Un par tiem plāniem runājot - arī es šogad nonācu pie secinājuma, ka nevajag sarakstu! Jo nekas nepildās pēc plāna, bet pēc vajadzības gan! Un izvēršas labāk, nekā sarakstā gribēts! :)

Vivita teica...

Klausījos jūsu lielisko trio un mūsmājās jums pievienojās solists - nu jums ir kvartets!!! Mans muzikālais suņuks ļoti izjusti dziedāja līdzi:)
Lai Jūsu ģimenei mīļiem, skaistiem notikumiem pilns gads!

Līga Krista teica...

:)

dace teica...

Priecājos par jūsu mūziku! Pankūkas ar mellenēm, tā zviedri sauc šo gabalu. Vai norvēģi arī???

Lone teica...

Tā kā padomi putriņjautājumos tiek mīļi gaidīti , tad silti iesaku šo grāmatu
http://www.muki.lv/blog/?attachment_id=6818
Tiešām darbojas!
Lai veselība un pārticība jūsmājās!

dabasmamma teica...

Paldies Jums!! Un galvenais jau ir tā apņemšanās, kaut maza, bet ir!!!
Dace, mums tā saucas: Mirdzi, mirdzi mazā zvaigzne:))

dabasmamma teica...

Paldies Lonei par ieteikumu!!! Mēģināšu grāmatu dabūt šajā galā. Ak, kā mani tas attālums dažkārt tracina....

dabasmamma teica...
Šo komentāru ir noņēmis autors.