sestdiena, 2012. gada 10. novembris

Alkšņu ikdiena

Esmu atpakaļ!!
Un beidzot esam pārcēlušies uz lielākām platībām te pat ciematiņā. Šoreiz sev nosolījos, viss, pēdējo reizi kaut kur pārceļos (ja nu vienīgi uz Latviju). Jo tā pakošana, vešana un izpakošana, un vēl mantu salikšana pa vietām....ak tu mūžiņ....tas aizņēma ne mazāk ne vairāk kā divas nedēļas (khmm, kaut gan biju ieplānojusi to paveikt vienā nedēļas nogalē:), vairākas tāfelītes šokolādes un ļoti daudz spēka!
Tas nu ir izdarīts! Tagad vel tik jāieiet atpakaļ ikdienas rutīnā un jāsafotografē mūsu māja!

Dienas iet un aukstums ir atnācis arī līdz mūsu salai. Tāpēc velkam laukā siltās vilniņas, adītās jaciņas un dodamies laukā.  
 Tā kā Līgas adītā jaciņa ir palikusi par mazu, esmu sākusi adīt Hermīnei jaunu Burkānjaku:)! Kā jau pienākas adīju to veselu mēnesi:) un šajā brīdi, tā ir gatava! Kaut kas neticams, bet viss labais nāk ar ļoooti ilgu gaidīšanu:))

Kamēr vecāki kārto, kārto, mazgā un vēlreiz kārto:)...tikmēr brāļu aizgādībā tika nodota pasaku lasīšana.
 pasakas par rūķiem, troļļiem un meža gariņiem mūsmājās ir topā
 tumsa ar uguni, desiņām un jauniem kaimiņiem...
 un visbeidzot mājmācība. Kaut arī tā nāca ar ļoti lielu skaidrošanos, nesaprašanu un jautājumiem, mums tā viena darbadiena nedēļā ir ļoti svarīga. Jo tā dod atelpu, mieru un prieku darot sirdslietas.
Uff, pēc ilgiem laikiem vakars mierīgs. Sēžu uz zemes (jo mēbeles ir ceļā no fabrikas:)),dzeru tēju un lasu jūsu foršos rakstus:)) Kas var būt labāks! Uz drīzu tikšanos!! Un jauku nedēļas nogali!!

3 komentāri:

Plūmīte teica...

Apsveicu ar padarīto! Pārvākšanās prasa tik daudz izturības, ka noteikti vari piešķirt sev medaļu :)
Foto ar brāļiem, kuri lasa priekšā māsiņai, brīnišķīgs!

Inese teica...

Ui, pilnība saprotu tevi par pārvākšanos+ mantas kastu kastēs!
Jo man vēl aizvien tas r-e-m-o-n-t-s turpinās, un mantu kastes kur kura stāv. Ja ko ievajagas, tad galva kūp, kamēr atrodu , kurā kastē tā meklējamā lieta stāv :))
Un māsiņa brīnišķīga!!

dabasmamma teica...

Nu tik jāsaliek visas mazās lupatiņas, diegi un kamoliņi savās vietas, lai radošais stūrītis var sākt pildīt savus pienākumus:)