svētdiena, 2012. gada 14. oktobris

KCWC apskats un rudens brīvlaiks

Teikšu atklāti, uzņēmos par daudz....gribēju katru dienu uzšūt kādu apģērba gabalu saviem bērniem, bet viss sanāca pilnīgi savādāk. 
Pirmdiena kā jau pirmdiena, apņemšanās pilnas rokas un šujmašīna dūc pilnā sparā. Līdz vēlai naktij! Šoreiz šuvu zīmuļsomu, ko Gustavs bija sen pasūtīji. 
 otrdiena - Sarafāns Hermīnei
 Trešdiena - ciemos pie kaimiņpuikas. Uzšuvu zīmuļsomu ar piedzīvojummeklētāja  grāmatu. Tik ilgi šuvu, kad pa to laiku mazais kaimiņš bija aizbraucis citos ciemos. Arī tā gadās....:)
 Ceturtdiena - Pie mums ilgi gaidītās kaimiņsalas latvju meičas. Par godu viņām - ābolu biezenis! Lai labi garšo!! Un gaidām atkal ciemos:)
Piektdiena - pidžambikses Albertam. Kas sanāca par īsām un tika Gustavam. Ideja nočiepta no Plūmīte:) Plūmīt, neņem ļauna, man tās tavas pidžambikses diktam patika!!!!
 Tai visai trakai šūšanai pa vidu rudens brīvlaiks, kas jāizmanto kā nu var. Mēs laukā, pie draugiem, pie jūras, pārgājienos, mājas kokos un vietējos mežos.


 nedēļa galā, daudz kas ir padarīts un tik pat daudz kas ir palicis ieceres līmenī, bet esmu nonākusi pie ļoti loģiskas secinājuma, pirms ko apņemies, izdomā kārtīgi vai tiksi ar to galā! :) Tas tik tipiski un raksturīgi man, mesties avantūra, kā bez galvas:) Kamēr ģimenes vecākie un jaunākie bauda vakaru, tikmēr mamma mēģina savest kārtībā nedēļas haosu....


 Ar jaunu elpu, jauniem spēkiem, jauna nedēļā. 


4 komentāri:

Anonīms teica...

Tu esi tads malacis:)) apbrinojami :))
Sveicieni no kaiminusalas latvju meicham:)

Anonīms teica...

Aaaa, un zaptite garsho lieliski :))

Marina teica...

Daudz laimes dzimshanas dienaa, Lelde! :) Buchas!

dabasmamma teica...

Paldies jums mīļās!!