trešdiena, 2012. gada 19. septembris

Mammu klubs

 Mūsu mazais miestiņš šogad ir bijis diktam ražens, un kuplo ģimeņu skaits ir audzis acīm redzami. Mēs 4 draudzenes šajā gadā tikām pie savām meitām. Tāpēc sarunas ir ap un par bērniem vienmēr, kad mēs satiekamies pastaigās vai ciemojoties. Tā ciemojoties un runājot par atrausdziņām, gulēšanām un kakiņām, izdomājām, kad jātaisa Mammu klubiņš. Kurā mēs satiktos vienreiz mēnesī, bez bērniem un vīriem, uz pāris stundām, labā sabiedrībā, gardām vakariņām un interesantām sarunu tēmām.
 Kluba sākotnējais mērķis - taisīt ģimeņu albumus.
Pirmais vakars ciemos pie Eldri. Eldri 2 meitu mamma  pēc profesijas  pavāre. Ar to arī viss bija pateikts. No albūmu taisīšanas ne miņas:) Ēdām meksikāņu vakariņas, desertā ābolu, kokosu kūkas ar augļiem un karsto šokolādi. Sarunas par un ap bērnkopību, vēlāk par basketbolistiem, spokiem un karjerām. 
3 stundu vakarēšana un dzīves prieks atgriežas par visiem 100! kaut arī tas nekur nebija pazudis, bet tā pat, taisīšanās, iziešana no mājas un laba sabiedrība ir neatņemama dzīves sastāvdaļa!

Nākamā reize pēc mēneša pie Ingvildas (3 bērnu māmiņas, pavāres un dabas mīļotājas). Mums atvasara! Jāiet laukā sildīties:))

3 komentāri:

Ilze teica...

Šitā ik pa brīdim aizšmaukt no ikdienas mājassoļa ir pats labākais, ko var izdarīt mazu bērnu mammas..
(man tik vēl tās draudzenes varēja nedzīvot tik bezgala tālu cita no citas..)

dabasmamma teica...

Jā,ļoti svētīgi. Lai ievilktu elpu un paskatītos no malas ar vēsu prātu un mazliet ironijas uz saviem maziem un lieliem mājas soļiem un ķibelēm:)

Mammas smaids teica...

Skaisti! :)