ceturtdiena, 2012. gada 27. septembris

autiņu mazgāšana

Stāsta turpinājums par autiņiem.  Ir pagājuši  trīs mēneši un mana apņemšanās lietot auduma autiņus nav zudusi!! Ar to es sevi arī apsveicu:))
Lai arī prieks un darbošanās ir vienlīdz liela, neatņemams brīdis šai visā procesā ir to mazgāšana un žāvēšana.  
Tā kā iegādātās marles un biksītes ir tik daudz, lai nebūtu jāmazgā katru dienu, tad savāktā kaudzīte tiek mazgāta 3 reizes nedēļā. Kamēr laiks kaut cik vēl pieturās, visu nesam laukā žāvējam, dezinficējam saules gaismā (vai zinājāt, ka saules UV starojums ir tik liels un spēcīgs, kad mazie dabīgie dzeltenie pleķīši izzūd vienā mirklī! Autiņi paliek koši balti! Kaut kas vienreizējs!). Lietainā laikā žāvēju telpās. Marles un virsbiksītes žūst ļoti ātri. 
 Par mazgāšanas līdzekļiem. Tā jau nebūšu es, kas nepamēģinās ko dabīgu:) Sonett dabīgiem tīrīšanas līdzekļi ir ieguvuši manu uzticību. Kaut arī sākumā šķobījos, vai  ar dabīgām ziepēm izmazgāsies tauku, zāļu un krāsu plankumi (kas ir ikdienas parādībā zēnu drēbēs), tad tagad zinu pilnīgi droši, kad arī ar dabīgām ziepēm, šoreiz tik žults ziepēm, pilnīgi viss izmazgājās! Tās ir Gallseife šķidrās žults ziepes. Oi, kas par reklāmu te sanāca:))
Tā es tik tinu, mazgāju, žāvēju un atkal tinu:))) 
Tiekamies rīt!

1 komentārs:

Ilze teica...

Ir, ir labas tās žults ziepes..ņem tik un pieveic visvisādus plankumus, kas arī meiteņu drēbēs mēdz uzrasties pilnīgi no zila gaisa.. :D