otrdiena, 2012. gada 5. jūnijs

jūnijs rit pilnā sparā

Liekas ka laiks šeit Saldū ir apstājies. Varbūt ka man vienkārši ir paveicies....jo neesmu iejūgta darba ritenī un varu baudīt laiku kopā ar saviem bērniem un mājdzīvniekiem:)
Būs jau jāpiekrīt tam, ka bērniem augot arī pats tu audz un pilnveidojies. Lietas, kas kādreiz likās mazsvarīgas un nevērtas, tagad iegūst citu pasaules skatījumu...kaut vai miers un vienkāršība. Neskrienot pakaļ katram jaunumam un notikumam, mierīgi dzīvojot kopā ar ģimeni, vērojot savus bērnus un sadzīvojot ar dabu.  
Bet, protams, satikšanās ar draugiem, vai piedalīšanās kādās aktivitātēs ir daļa no šī miera un labsajūtas. Tā kā runa nav par dzīvošanu aiz žoga un iekapsulēšanos:)
Tad lūk, 
  1. kamēr zēni omei dārzā ''strādā''


2.  tikmēr Mammai mikseris kabatā un top pasaulē labākie kēksiņi. Esmu atradusi savu recepti. Sanāk vienkārši Dievīgi! Jā, tie atkal nāk no Norvēģijas, bet ja labas lietas nāk, tad tik jāpieņem:)
te būs arī recepte visām kēksiņu kārumniecēm un kārumniekiem:

4 olas
200gr cukura
saputo kopā
200gr sviests (izkaisēts)
250 gr milti
2 t.k. vaniļa cukurs
2 t.k. cepamā pulvera

saputotām olām ar cukuru pievieno izkausēto sviestu, miltus, vaniļa cukuru, cepamo pulveri. Visu kārtīgi samaisa un pilda formiņās. Tā kā man nav kēksiņu panna, es lieku vairākos formu papīros, lai neiztek pannā. Cep 180t° kādas 15 min. Līdz paliek brūngani. Var pievienot ievārījumu, ogas vai uzkaisīt sadrupinātu šokolādi pirms cepšanas!
Lai izdodas un labi garšo!!!


3. Gustavam tagad tik cāļi galvā:)

4.  Mēs ar draudzeni spriedām, vai tā ir sakritība vai kas, kad otriem bērniem ģimenē ir ļoti liela interese par zīmēšanu. šeit arī neapgāžams fakts. Kamēr lielie zēni ārā skraida, tikmēr mazie zīmē, zīmē un vēlreiz zīmē:))
 5. Atkal atgriešanās džudo. Man ļoti patīk šī aktivitāte. Varbūt tāpēc, ka saldeniekiem ir milzīgi paveicies ar džudo treneri vai arī šis sporta veids ir humāns bērniem, ar to ka galvenais ir bērnu prieks un vēlēšanās piedalīties, nevis milzīgā konkurence un cīņās gars.  Albertam ļoti patīk un mums arī:)

Mazo džudistu sporta diena! 


Diploms ar medaļu. Prieks un gandarījums neizsakāms. Lai arī kāds tur numurs būtu ierakstīts....
Lai degsme un prieks katru dienu!!!

2 komentāri:

Plūmīte teica...

Ja vīrietis pēdējā bildē ir džudo treneris, tad es arī gribu mācīties džudo!! :DDD

dabasmamma teica...

Aha, tas ir viņš:)) Un meitenēm (lielajām) viņš māca aerobiku! Tā, kā, apsver domu par dzīvi Saldū:))