svētdiena, 2012. gada 1. aprīlis

roku darbs

Pilnā sparā gatavojamies Lieldienām un ciemiņu uzņemšanai (šoreiz uz Ziemeļu zemi ciemos brauks Gata vecāki). Saraksts ar ekskursijām un tradicionāliem Norvēģu ēdieniem jau gandrīz gatavs, atliek tik sapost māju, nomazgāt maziem mutes un sagaidīt ilgi gaidītos ciemiņus!
Visam pa vidu tiek šūdinātas oliņas, tamborēti groziņi un reperētas bildes projektam
  "Roku darbs", kas tapis vizuālās mākslas stundu ietvaros.Tēma tika izvēlēta ar mērķi veicināt jauniešu interesi veidot un radīt lietas pašiem. Te var arī redzēt, ar ko tad es īsti nodarbojos vizuālās mākslas stundās Mosteru skolā. Bildēs ir redzami 5., 8. un 10. klases jaunieši ( jeb viņu rokas:)). 


Iedvesmu bagātu brīvlaiku un Pavasara svētku laiku!!!

3 komentāri:

Laine teica...

Fantastiskas roķeles dara kolosālus darbus! Lai arī jau 4 gadus darbojos ar rokām nenorimusi, radu ko jaunu, tomēr allaž paturu prātā, ka tik daudz ko vēl var iemācīties! Man sapnis ir gan galdniecības ieprovēšana, gan māla pieradināšana! Cik forša, līdz ar to jāsecina, ir skola šiem mazajiem jauniešiem!

Inga teica...

Laimīgie bērni! Šķiet, ka pie Jums skolā bērni vairāk darbojas ar rokām:))) Pie mums nav tik daudzveidīgas nodarbības...Tad ir jāmeklē ārpus skolas.

Forex trading latvija teica...

Ļoti skaists darbiņš!