trešdiena, 2012. gada 28. marts

pirkstiņkrāsas un svētki

Kādu laiku atpakaļ mūsmājās nonāca milzīgas bundžas ar pirkstiņkrāsām...īsti nevarēju saprast ražotāja praktisko pielietojumu, jo mazā vēlme iebraukt ar visu roku puslitra burkā ar krāsu bija tik nepārvarama, ka atlika meklēt kādu mazāki trauciņi, šķīvīši, lai krāsas netiktu izlietotas vienā reizē:)
Lielie prieki varēja sākties!!!


 Priekšlikumi no jūsu puses, kas būtu labākais materiāls uz kā klāt pirkstiņkrāsas? Jo uzklātā krāsu kārta ir milzīga, un žūst kādas 2-3 dienas!!! Un gala rezultāts ir sarullējusies lapa ar daudz daudz krāsu....  
  Bet vienalga prieks par darbošanos  mazajiem bija neizsakāms!!!

 No radošās ikdienas pie svētku galda....
šoreiz mūsu ģimenes vecākajam zēnam dzimšanas diena. Pilni 32 gadi!! 
Ar to arī apsveicam un vēlam daudz jaunus panākumus, stipru gribu un dzīvotprieku!!! 
Tā kā svētki iekrita pilnīgā darba dienā, izdomājām ļoti ģeniālu plānu: izcepām, visiem ļoti iecienīto, šokolādes kūku ar milzum daudz šokolādi, sataisījām kroņus. (Maziem puišiem kroņu taisīšana dzimšanas dienā ir palikusi par tradīciju. Lai tad arī Gatim tiek:)) 
Man tik gribējās pie šī visa piebilst, ka mūsu vecāki un vecvecāki ir stingri turējušies pie tradīcijā, un, ievērojot Vasaras saulgriežu ticējumus un paražas, nav stāvējuši dīkā...rezultāts ir acīm redzams, dzimšanas dienas martā  ir neticami daudz:)) par to man, protams, neizsakāms prieks!!!
 Gustava mazā svecīte vārda dienā....
 ....prom uz cirku....maziem ļoti patika, un lieliem arī:))
Gatavojamies pavasara svētkiem!!!

Nav komentāru: