pirmdiena, 2012. gada 5. marts

ir sākusies jauna nedēļa...ar prātu to visu var saprast, bet fiziski gribas vēl pabūt brīvdienās, kad  rītos ilgāk var pagulēt (kaut gan tas ir tik pat kā neiespējami, ja mājās ir bērni jaunāki par 6 gadiem. Viņu biopulkstenis ir tik precīzs, kā modinātājs:)) un dienu ieplānot pa savam. Tas tā, uzkrātie spēki un labie draugu apciemojumi, liek saņemties un darboties pilna sparā. 
Kur un ko mēs darījām, skatieties paši!!!
Brīvdienas ir laiks, kad var kopā ar draugiem taisīt un darīt interesantas un radošas lietas. Džekiem bija lieli plāni taisīt, līmēt griezt un krāsot. Man tik atlika asistēt...un skraidīt ar fotokameru. Šeit tapa čiekurbumba..
 ar to tas viss nebeidzās, bija vajadzīga pils bruņiniekiem. Mani krātie wc rullīši vienā mirklī pārtapa par tornīšiem, posteņiem un liftiem....
 Došanās uz izstādi, kurā šoreiz izstādījās mazie mākslinieki no skolas. Variet trīs reizes minēt, kas zēniem patika vislabāk!? Pilis, atbilde bija viena:))
 Zēni atrada arī savus mākslas darbus. Fonā redzamie ir troļļi no troļļu stāsta. 
 Mazie mākslas eksperti, rāmi un kārtīgi, liekas kā tādā sapnī....vafeles ar ievārījumu ir vislabākā metode, dabūt mazos rāmus kā jēriņus:))  Mēs beidzot ar Sanitu, varējām baudīt kafiju un kritisku aci novērtēt skolas izstādi.
 Nu tad mākslas pārņemti, nākamā dienā zēni vilka ārā lielformāta papīrus, lai taisītu savu tēlu. Te Alberts ir bruņinieks neredzamā tērpa (vai kaut kas tamlīdzīgs). 
 Laikam zīmēšana mūsu ģimeni ir pārņēmusi, jo dienas saulītē, zēni sakrāmēja savas krāsas, lapas un sedziņas, lai dotos uz terases .....zīmēt...
 ne tikai maziem prieki un atpūta brīvdienās, bet arī tētītim..prieks ir neviltots par lielo lomu un makšķerēšanas burvību. Atlika tikai viens, likt zivi uz pannas  un zvanīt draugiem. 
 Jā, nedēļa noslēdzās patiesi jauki, sēdējām līdz tumsiņai lauka ar labiem draugiem. Grillējām, klačojāmies, smējāmies un protams, atpūtāmies. 
Lai jauka un silta šī nedēļiņa!

2 komentāri:

Vi teica...

Skaistas brīvdienas :)

dabasmamma teica...

Paldies!