pirmdiena, 2012. gada 20. februāris

Intereses

Pagaišo nedēļu visi kaut kur skrēja un nesās, tāda sajūta, ka pēdējā stundiņa klāt...visi saguruši, noskrējušies, it kā visu paspējuši izdarīt, bet prieka nekāda...Ko darīt? Lai ikdienas darbi dotu patiesu prieku, enerģiju un pozitīvu lādiņu? Jāatmet puse no visām iecerētām aktivitātē, varbūt jādzer vairāk ūdens un jāēd salāti, jāplāno cītīgāk ikdienas aktivitātes: skola,bērnudārzs,  vīram darbi, papildus darbi, skola mammai ,futbols, mūzikas skola, mazo bērnu tikšanās un vēl bibliotēkas un  baseina apmeklējumi  mī un žēē, tas tak ir par daudz! .. es nonācu pie viena secinājuma, tā pat jau visu paspēt nevarēsi, jādara tas, kas patiešām gribas..un kas tiešām interesē.
Nonācām pie viena kopsaucēja, koncentrēsimies vairāk uz mazo interesēm un savas prioritēsim pēcāk. Sanāca tādas kā kārtas:))
1. kārtām kopā būšana. Atcerieties, rakstīju jums par mūzikas skolu un lielo vecāku līdzdalību, lūk, mūsu pirmais kopistiskais koncerts. Albertam  ļoti patika - kopā spēlēšana ar vecākiem. Cits azarts un degsme pašam mācīties. 

2. kārtām - mammas ņemšanas gar šujmašīnu un kremēšanās ar lupatiņām, lielam bērnam izraisīja interesi,  varbūt pašam pamēģināt, to pedāli paspiest!!! Lai iet! Tapa pirmais paši šūtais spilventiņš, gultas biedram - lācītim.

 3. kārtām Bērnu aizraušanās. Gustava lielā aizraušanās ir zīmēšana. Zīmē no agra rīta līdz vēlam vakaram. Motīvs - vīriņi.

 Mājas izstāžu siena...ļoti praktiska un ērta, ar knaģiem saspraužam visas savas mīļas zīmētās un taisītās lietas. (man jau ar, protams, vajadzēja izstādīties:))
 4. kārtām mūsu paša brīvā laika pavadīšana. Es vienu dienu domāju, kas ir tās lietas, ko mēs darām brīvajā laikā. Kad esam mājās, visi darbi apdarīti, ko mēs darām? Vai zvilnam dīvānā ar pulti rokās, lasām labas grāmatas, vai ejam divvietulīgās pastaigās....citreiz ir patiešām tāds nogurums, kad 30min vientulību ar dīvānu,vēlos vairāk par visu:) Bet kad uznāk lielā iedvesma,(īpaši pēc sarunām ar labām draudzenēm) tiek tulkotas norvēģu pasakas, darinātas filcu lelles un kalti lielie nākotnes plāni!

 Lūk, vienu vakar uz mūsmājām atslēpoja Zilā kalna rūķi. 
Lai šī nedēļa dod daudz prieka un enerģijas no padarītiem un iecerētiem darbiem un nedarbiem:)

Nav komentāru: