piektdiena, 2012. gada 3. februāris

Apģērbs ziemā

Atcerieties pirms kāda laika rakstīju, kā apģērbt bērnu 123.  šis būs kā tad papildinājums no mana personīgā arhīva.
Pie mums jau temperatūra nav tik zemu noslīdējusi, lai bērni paliktu iekšā, tāpēc ģērbjam siltās drēbes, paši arī siltās biksēs iekšā un ejam laukā!!
1. ko der atcerēties, paskatāmies cik ārā grādi, lai saprastu cik kārtiņas velkam. Šodien mūsu termometrs dienas sākumā rādīja -6grādus .
Nu tad ģērbjamies!!
1. kārta siltā veļa (protams ērtas apakšbikses apakšā). Vilnas zeķes.
 2. kārta vilnas bikses ar džemperi, vai flīca bikses un jaku. Ņemam bērnības vilnas bikses un omes adīto jaku, un aiziet!Ja temperatūra ir virs -5 grādiem, tad šo kārtu nevajag, jo vilnas veļa dod siltumu un bērnam kustoties, papildus kārta nav vajadzīga. Ja ir aukstāks, tad gan velkam kārtu nr.2.
 cepure un cimdi. Mazajiem labākas ir pārmaucamās cepures ar kakliņu. Izskatās ļoti plāna, bet tā ir no vilnas materiāla. Skatāmies, lai materiāls būtu pēc iespējas dabīgāks un vilnaināks, lai maziem silti un labi.
 kad velkam kombinezonu, cimdus liekam pāri, lai sniegs neiet iekša.
 To pašu darām ar zābakiem. Šujam gumijas klāt un liekam biksēm pāri. Tā pat arī ar lietus kombinezoniem, gumijniekiem liekam pāri lietus bikses. Ja oriģinālā nenāk klāt šīs gumijas, ņemam parasto plato gumiju un piešujam. Tas neļaus sniegam nokļūt zābakā.
 Gatavi laukam!!!!
 Neaizmirstam sasmērēt sejas un lūpas, gan sev gan bērniem. Weleda pretvēja un aukstuma krēms ir mūsu iecienītākais, bet var arī izmantot smilšērkšķu krēmus u.c.  Weledas lietas es pirku Saldus Mana Aptiekā. Parastā Dzintara lūpu krāsa ir tikpat laba, kā šī Lypsyl.  Smērējamies pirms ģērbjamies, lai krēmi var iesūkties un nav nepatīkama sajūta pirms laukā iešanas.
 Neaizmirstam arī paši pieaugušie saģērbties. Tieši tāda pašā secībā kā mazie. Velkam siltās bumbierenes, lai cik tas ne-seksīgi neizklausītos, šim gada laikam visefektīgākās:) . Un kas ir teicis, ka bumbierenes ir nepievilcīgas! Siltos džemperi vilnas zeķes un ziemas bikses, lai arī kādas tās būtu, galvenais lai silti un ērti. Siltus, ērtus zābakus, cimdus, šalles, cepures. Un lai ziema kļūst par jūsu gadalaiku!! Ja māja ir pilnīgi tukša no ziemas apģērbiem, ejam uz sporta veikaliem ,humpalām un vecmāmiņas skapjiem. Varu jums pateikt, ļoti daudz lietas es pati esmu izrakusi vietējos Saldus humpalu veikalos. Ļoti labus, kvalitatīvus ziemas apģērbus gan sev gan bērniem. Galvenais lai silti, ērti, pēc iespējas dabīgāki un ne mazāk stilīgi apģērbi mums un mūsu mazajiem!!
Ziemai būt:)))


Lai izdodas!!

4 komentāri:

bucis teica...

ar to 123 rakstu uzgāju tavu blogu:) tagad esmu merino vilnas fans.

Sanita Balode.eks.Frīdenberga teica...

vai tik jaunākais nav ticis pie jaunas frizūras??..tēta vai meistardarbs??...ahh, es ar sapņoju par siltajiem vikinga zābakiem...

dabasmamma teica...

O, cik labi Sabin!!!Es jau arī riktīgi esmu pasitusies uz visām šīm dabīgām un bērniem draudzīgām vilnas lietām! Vasarā tiekamies!! Labi!

bucis teica...

sarunāts - tiekamies!