ceturtdiena, 2012. gada 26. janvāris

sniegs, grāmatas un jaunas idejas

Ir sācies jauns gads ar jauniem plāniem un apņemšanos. Apņemšanās ir ļoti liela beidzot nolikt to trako norvēģu valodas eksāmenu un izlasīt veselu klēpi ar grāmatām. Šoreiz par dažām manām favorītēm. Divas pirmās pie manis ir nokļuvušas no Londonas centrālās bibliotēkas. Viņiem tur esot sākusies bibliotēku krīze, jeb kā to latviski sauc, visu slēdzam ciet, pārdodam un domājam tālāk ko darīt. Caur Amazon.com grāmatas tika pasūtītas kā lietotas (un tādas viņas patiešām arī bija, ar  Londonas bibliotēku kartiņām un apvilktiem teikumiem iekšpusē -  kā īstas relikvijas!!) Grāmatu tēma Bērnu gads un Visa gada garumā. Ļoti interesantas, ar daudz labām idejām,ko kopā var darīt ar bērniem, veidot, redzēt un piedzīvot. 


 Vienas no manām mīļākajā ir kļuvušas Baibas Brices grāmatas par un ap dziedāšanu un rotaļāšanos ar bērniem. Labas grāmatas ar jaukām dziesmiņām un idejām instrumentu veidošanā.


 Un te vēl mazliet folkloras krājumi. Kas ir viena no mūsu lielām vērtībām. Tā kā pati esmu milzīga folkloras piekritēja un vasaras dalībniece folkloras kopā Medainis, tad šīs grāmatas mums stāv plauktā goda vietā!


 kamēr mamma peras ar savām grāmatām un apņemšanos, tikmēr bērni bauda ziemas priekus. neticamā kārtā arī pie mums ir sniegs, kas ir lielākā laime mazo sirsniņām! (Kāpēc tā, tāpēc, ka mēs dzīvojam pie jūras salā, gar kuru te siltās straumes, kas arī regulē temperatūru visa gada garumā. Teiksim tā, šeit līst kā tropu mežos, tikai gaisa temp. ir daudz reizes aukstāka, brrr)

Lai jūsu mērķi un apņemšanās realizējās un vienmēr ir kāda laba grāmata pa rokai!!!

Nav komentāru: