trešdiena, 2012. gada 18. janvāris

ķibeles, sirds terapijas un ciemošanās

Ir pagājusi kārtējā nedēļas nogale pilna ar piedzīvojumiem un braucieniem. Šo teikumu gribēju jums jau uzrakstīt pirmdienas rītā, bet burtiskā nozīmē peroties ar vietējām sociālā iestādēm ir pienākusi ceturtdienas. Kas par pēršanos tik mierpilniskā un draudzīgā zemē kā Norvēģija!!! Tieši tāda paša kā Latvijā, ja kādā iestādē pagadās ne īstais tantuks priekšā, ķīselis Norvēģu gaumē veselai nedēļai strebjams:))) Nu neko, beigu galā jau viss nokārtojas tā, kā tam ir jābūt...bet vienalga pāris dienas ir izputējušas nebūtība...tas mans bēdu stāsts, bet nu pie patīkamā!
 Šoreiz sirds terapijas meklējumos devos pie savas labas draudzenes Salnitas Balodes   uz Tysnes. Sakrāmējām somas un guļamos un mašīna iekšā. Brauciens pāri tiltiem, ar kuģīti, pa maziem, pasakainiem nomales celiņiem un klāt esam. Burvīgā vietā, ar fantastisku skatu uz kalniem, 5min, gājienu līdz jūrai un pie latviski runājošiem cilvēkiem. Vai jums kādreiz ir bijusi situācija, ka latviešu valodas klausīšanās un, protams, klacošanās līdz vēlai naktij, var sagādāt tādu gandarījumu, kas neizzūd vēl vairākas dienas!! Es to izbaudīju ar visiem 100!!:)
Kamēr mēs ar Sanitu apspriedām visas svarīgās, globālās un interesantās lietas ,bērni baudīja kūtiņas smaržu, pēdējo sniegu un ūdeni!


 Gustavs ar Pauli apsprieda sev svarīgās tēmas. Citreiz mums pieaugušiem liekas,,ko tas mazais saprot vai jēdz, vajag tik paklausīties, kādas tēmas ir viņu galvās!! Par visneiedomājamāko...

 Ja, kādreiz liekas, ka debesis krīt uz galvas, tad tā tiešām arī ir! Jo šeit mākoņi bija zemāki par zemu, nu burtiski, krita uz galvas!

 ceļā uz mājām ar vietējo prāmīti
 Pilna jaunas un labas domas, ķēros klāt pie grabuļa tamborēšanas. Šito noskatījos vienā gada tirgū Latvijā, kā aptamborējot kinderolas plastmasiņu sanāk varenīgs  grabinamais. Tas mazam kaimiņu puikam Erland raudzībās!
 Ja kādam liekas, ka pārģērbšanās ir tikai meiteņu lieta, varu jums droši teikt, mūsu mājās ir iemitinājies nindz, vai kaut kas tamlīdzīgs un neizzūdošais pirāts:)))
Lai jums viss izdodas, un galvenais NO STESS:)))

3 komentāri:

Irēna teica...

Cik jauka atpūta Tev izdevusies! Skaista daba!

Sanita Balode.eks.Frīdenberga teica...

bija super...forši ,ka ieliki linku uz manu lapiņu!

Sanita Balode.eks.Frīdenberga teica...

..un uz Bergenu ar esi paspējusi pagājušogad...he, he...cerams uz Haugesundu šausim kopā