trešdiena, 2012. gada 4. janvāris

Jaunais 2012!!!!

Tā, vecais gads ir aizvadīts. Lai kāds tas arī būtu bijis - ar priekiem, smiekliem, pārsteigumiem, asarām un visādiem notikumiem - labs bez gala!!! Un es zinu ka šis nākamais būs vel labāks. Ar daudz labām lietām, idejām, notikumiem un piedzīvojumiem!!

 Pēdējā diena 2011. gadā. Ciemos pie draugiem! Baudām tradicionālās Norvēģu vakariņas Pinnekjøtt (sālītas un vārītas aitas ribas ar kartupeļiem, kāļa putru un dzērveņu mērci).

 Brīnumsveces, gaismiņas un laukā ņemšanās līdz vēlam vakaram!! Maziem tas likās fantastiski, beidzot mēs varam neiet gulēt visu nakti:))
 Gaidot kaimiņa salūtu!
 Pašiem savs salūts un gardumi! Mēs šogad izdomājām paskatīties kaimiņa uguņošanu un paši iztikt ar brīnumsvecēm ( kaut kas neeksplodējošs un bērnam drošāks :)). Izdomājām, ja jau esam laikā, tad taisām bērniem saldumu meklēšanu. Salikām atstarotājus un noslēpām saldumu paciņas. Mazie ar baterijām gāja nakts vidū meklēt. Kā viņiem patika! Kam tad nakts dzīve nepatīk:)))
 Spēles un atrakcijas līdz vēlam vakaram un ļoti ļoti agram rītam ( labi, labi, līdz 00:30)
Lai jums visiem Jaunais gads atnes daudz jaunu ideju, prieku, notikumu, veselību, mīlestības, pacietību un pilnu klēpi smieklu!!!!

3 komentāri:

Inga teica...

Skaista Jaunā gada sagaidīšana! Izskatās, ka kāds iekāpis dāvanu maisā? :)))
Lai skaists un brīnumains Jaunais gads! :)))

Laine teica...

Skaists jaungads un lai tad ir tieši tik laimīgi cik vien var būt! Lai izdodas pa šo pūķa gadu pietuvoties sapņu īstenošanai un piepulcināt jau esošajiem vēl jaunus sapņus!

Laimīgi!

dabasmamma teica...

Paldies Jums mīļās!!! Jūsu vārdos ir patiess spēks un enerģija! lai Jums arī Jaunais gads ir tieši tāds, kā iecerēts un vēl labāks!!!