trešdiena, 2011. gada 7. decembris

Adventes laika notikumi un prieki!!!!

Sniegu, sniegu!! Kur tas ir palicis? Ir pienākusi 2. advente un no sniega ne miņas. Gaidām...un kamēr puiši pa lauku dzīvojās, tikmēr mamma ....
 ....šuj. Ko, tak kārumu zeķītes! Kaut arī ar vienu nedēļas nokavēšanos, zeķes tika pašūtas. Un tagad vairs nav nekādas problēmas mazos no rītiem piecelt. Jo tak katram gribētos zināt, ko tas rūķis tai zeķē būs ielicis!:)
 Visam pa vidu, vēl Gustava bērnudārza eglīte. Vai es jums teicu, ka mazais Gustavs ir sācis iet bērnudārzā 2 reizes nedēļā. Bērnudārzs ir diez gan liels 150 bērni kopā. Bet mierina doma, ka bērniem ir brīvā spēle, ļoti daudz dzied un, protams, lauku dzīve. Kā jau redziet, arī Ziemassvētku koncerts notiek laukā! Ar dziesmām, siltu putru un rūķu dāvaniņām! Ļoti interesants un jauks pasākums beigu galā sanāca!!!
 Mans mazais rūķītis:))
 Sestdienas dienu pavadījām Stord muzejā, kurā skatījāmies teātri, darbojāmies rūķu darbnīcās un ēdām bombongas no 100 gadus veca veikaliņa (kondžas bija mazliet svaigākas:))).
Stāsts par to, ka kādreiz rūķi visu laiku līdz Ziemassvētkiem adījuši zeķes lieliem un maziem. Lai Ziemassvētkos tās jauki iesaiņotas, pasniegtu bērniem! Bet mūsdienu bērniem tikai Lego un roboti interesē, ko nu lai tie rūķi dara. Taču Lego uzadīt nevar! Bet saņēmuši vēstuli no kādas meitenītes, par to, ka viņa Ziemassvētkos esot vēlējusies Lego, bet tas ātri apnicis. Kad uzsnidzis sniedziņš un visi gājuši laukā dauzīties, meitenīte iedomājusies par siltā zeķēm, ko rūķi katru gadu viņai dāvājuši Ziemassvētkos .Tāpēc šogad viņas vislielākā vēlēšanās ir siltas zeķēs no rūķu mājas:)))
 Lejam sveces...
 sildāmies, protams, suns (Gustava labākais draugs), visur tika ņemts līdzi:))
 Ziemassvētku darbnīca
 Un muzeja interesantākā daļa, Norvēģu pirmie iedzīvotāji un viņu mājvietas
 Piparkūkas mūsmājās tiek ēstas rītā un vakarā, tā ir īstā svētku garša našķoties cik tik uziet!!!
 Kas ilgi gaida arī sagaida, lūk mūsu apsnigušais kalns un pirmie ziemas prieki!!!
Lai prieks un brīnumi jums nepietrūkst:)))

3 komentāri:

Vi teica...

Mazā rūķa bilde tik lieliska!!!! :)))
Un sniegs pie mums jau ir atnācis un liek smaidīt līdz ausīm :)))

...ar cieņu un smaidu,.. teica...

:) forši, ka bērniem uz zeķēm vārdi, bet Tētis = Tētis:) bet rūķu cepuru daudzums un sārtie vaigi bērndārzbildē liecina par to, ka Rūķi noteikti ir un tieši tādi:)

dabasmamma teica...

Jā, un man liekas ka tā rūķu štelle ir diktam jauka!! Jūs tak man piekritīsiet:))