otrdiena, 2011. gada 13. decembris

6 gadi

Jā, jā, tieši tā, manam vecākam dēlam 12.decembrī palika 6 gadi! Lai neteiktu, ka bērni aug kā sēnes, viņi vienkārši vienā mirklī paliek par lieliem.....un tas ir tik interesanti.....
bet viss aizsākās tā - 2005. gada( pavasarī tas varētu būt aizsācies:)), un lielais notikums bija tā paša gada decembrī! Divi jaunieši, kļuva par vecākiem. Pasākuma norises vieta Rīgas dzemdību nams!
Šoreiz atturēšos no dzemdību stāstiem, jo katram tie ir tik personīgi un neatkārtojami, ka diez vai publiskai apskatei gaužam rādāmi. Bet varu pateikt vienu, viss notika ļoti skaisti un sirsnīgi, ar ļoti labiem ārstiem un vecmāti. Kā jau dzimšanas dienā....ar skaistu svētbrīdi....
pirmie Ziemassvētki un pirmās bildes!

 1 gadiņš
 2 gadi
 3 gadi
 4. gadi
 5. gadi
 un 6. iesācies:))

šoreiz dzimšanas diena nācās svinēt Norvēģijā. Alberta vēlēšanās bija uzaicināt savas klases puišus un pāris kaimiņa draugus. Lai neteiktu vairāk, pasākumā bija 25 sešgadnieki   - rūķi. Pasākums bija tematisks gada notikumiem un ritmam - rūķu ballīte!
Par pasākumu, gan jums varu izstāstīt. Organizējām to vietējā Bedehus mājā no plk. 17 - 19. Kāpēc ne mājās, jo tur bija lielāka telpa un vienkāršāk savākt pec ballītes. Un nebija jāuztraucās, ka māja tiktu apgriezta kājām gaisā. Un tas būtu garantēts:)) Ļoti labi ieplānot laiku,jo lai savāktu tik lielu bērnu baru, ir jābūt kādai programmai. Savādāk viņi sāk kliegt, skriet un ņemties bez jeb kāda sakara (bez tā jau neiztikt, bet ar normu:)). Sagaidījām visus mazos rūķus, taisījām dāvanas, zīmējām rūķi un ēdām hotdogus (es šoreiz sapratu, ka rasolam un kotletēm šeit nav vietas. Ko vienkāršu un viegli pagatavojamu). Šokolādes kūku pēcāk un mazas gardumu dāvaniņas uz atvadām. Tā es tiku galā ar kulinārijas jautājumiem. Un ja bērni nāk bez vecākiem, viņi ēd ļoti maz:)) tas ir pārbaudīts:))
Par spēlēm: plānā bija pēc iespējas vienkāršākas un grupveidīgākas, ar pārģērbšanos, dejošanu un kustēšanos. Tā arī pagāja 2 stundas!
 Lai šis gads ir prieka, veselības un jauku notikumu bagāts manam mīļam Albertam!!!!!

Nav komentāru: