otrdiena, 2011. gada 22. novembris

Nakts pārgājiens

Laikam novembris ir pilnīgi mani sagūstījis, atņēmis visas idejas un enerģiju...domāju ka neesmu vienīgā, kura šo mēnesi ir pilnīgi uz jūs. Un ar nepacietību gaidu, kad ziemas saulgriežus nomainīs pavasaris, gaisma un zaļumu smarža. Īsts veļu laiks manā sirdī un darbos....bet ne par to ir šis stāsts, par nakts pārgājienu!
Pirmklasniekiem organizēts pasākums  - esi redzams! Pasākums notika ne gluži pusnaktī, bet tumsai iestājoties, un tur jau nav ilgi jāgaida pulk. 18:00 ir jau pilnīga tumsa, vai ne!Šoreiz uzdevums visiem ierasties skolas pagalmā, labi redzamiem, ar vecākiem un siltu kakao:)
Visi bija pilna ekipējumā, jo uzdevums būs mežā!
 Vecāki ir gatavi lieliem  meža uzdevumiem!

 Bet kas notiek, kad bērnus palaiž mežā, viņi vienkārši aizskrien katrs uz savu pusi:)) Ej, nu tagad atrodi, kura atstarojošā vestīte ir tava:)))
 Savu mazo suni atradām diez gan ātri, Gustavs bija ievēlies sūnas:))
 Pārgājiena mērķis bija viens, mīļie vecāki un bērni - esiet redzami tumsā!! Lai ejot tumšos rītos uz skolu un dzīvojoties laukā vēlos vakaros, jūs var redzēt. Un arī mums  vecākiem vajadzētu būt vairāk spīdošiem tumšajos laikos! Nu labi ja negribas vilkt tā policistu vestes, esiet radoši !
Un kas var būt labāks par siltu kakao un kanēļu maizītēm,pēc lieliem meža piedzīvojumiem. 
Tā mums te iet, kalnainā, rudenīgi drēgnajā Norvēģijā!
Lai spožas gaismiņas arī jūsmājās! 

2 komentāri:

Liki teica...

Paldies par ierakstu. Ļoti ceru, ka LV skolās arī notiek kādi šāda tipa pasākumi (kas svarīgi - kopā ar vecākiem). Es katru darba dienu forsēju Rīgu no viena tās gala līdz otram un daļa posma ir pa ceļiem, kur nav gājējiem ietves un apgaismojuma. Šie posmi man īpaši nepatīk, jo ik pa laikam niecīgā attālumā aiztraucos garām kādam tumšam tēlam. Brrr! Neomulīgi!

Vi teica...

Mans dēls iet nu jau 9. klasē..diemžēl TĀDI pasākumi mūsu skolā nav redzēti...:)
Bet...policija nāk uz runā ar bērniem...stāsta par drošību uz ceļa...ir arī spēles un sākumskolas bērni dabū atstarotāju...