piektdiena, 2011. gada 2. septembris

Rudens nostaļģija

No rīta, pavadot Albertu uz skolas autobusu, sajutu to drēgnumu, kas vēsta par drīzu rudens tuvošanos....un šādos brīžos, man ļoti gribas būt Latvijā.....Jau bērnībā  izjutu to maģisko dabas pārvērtību, kā vasaru nomaina rudens. 
Man pat liekas, ka rudenim ir sava smarža....ābolu, kastaņu, mazliet aukstu vēju un lietu piegaršu, gruzdošu lapu smarža un tā, kura nāk no virtuves, kurā omīte vāra ievārījumu un cep svētdienas ābolmaizi......vai sajutāt, tāda bija manā bērnībā.....un man tā ļoti pietrūkst. Un es zinu, ka tā ir īpašā Latvijas smarža....
Un tās krāsas, kuras parādās rudenī...Nāk rudens apgleznot Latviju, bet nepūlies, necenties tā, mums viņa ir visskaistākā tik un tā.....
Un šorīt, rokoties pa savu datoru, atradu bildes, kurās ir Latvijas rudens. Pie manas māsīcas Agneses  (Atcerieties, es viņu pieminēju, rakstā par Amsterdamu). Vizuālās mākslas pasniedzēja, radoša personība ar maģiskām spējām radīt skaistu dzīvi. Un tā vienā braucienā pie viņas, tapa Rudens SPA:)
Gribiet redzēt? Tad pievienojieties, šoreiz tikai , mīļie, drēbes nost un uz "Rājumu" SPA vannu:))))


 Rudens Romance
Ir svētdienas rīts, ārā vēl jūtams dzestrais gaiss, kas liek manīt – rudens ir atnācis!
 Dārzā sakritušas dzelteni sarkanās kļavu lapas, vīnogulājā vīnogas kļuvušas iesārtas un domas tā vien rosās iet ārā un baudīt Rudens Romanci.
 Pie dīķa malas gaisā uzvirmo smaržīgs dūmu mutulis,kas sevī slēpj ko mistisku un vilinošu.

 Āra vannā saliktas piparmētras, samtenes un noslēpumainais rudens eliksīrs, kurš garodamas, atklāj vēl nebijušas smaržu burvības.

 Ugunij kuroties, vannas sāk atdzīvoties, un ir pienācis laiks Rudens SPA kūrei!Metam drēbes malā un baudām Rudeni, kas mums ir atnesis vēl nebijušas sajūtas un laimes mirkļus.

2 komentāri:

Laine teica...

Tas tiešām ir fantastiski! Laisties karstā vannā zem klajas debess! Un tik maz vajag, lai uzburtu svētkus sev apkārt! 100 volti par ideju!

dabasmamma teica...

Paldies Tev par labiem vārdiem!! Jā, dažreiz pietiek tikai ar vietu, dabas veltēm un divām ideju pilnām draudzenēm, lai pelēko ikdienu padarītu skaistu un neaizmirstamu:)))