pirmdiena, 2011. gada 26. septembris

par mums

Atcerieties rakstīju, jums par Dabas mammas nosaukuma izvēli, bet tā līdz galam neuzrakstīju par mums pašiem. Nu tad tā, ir pienācis laiks uzzināt, kas tad mēs tādi esam? Stādamies priekšā -  Dabas mammas ģimene. Esam ģimene, kas pirms 3 gadiem no Saldus miermīlīgas pilsētiņas aizceļojuši uz Norvēģijas kalnaino Bømlo miestiņu laimes meklējumos:) Savā būtība lieli Latvijas patrioti un senu tradīciju cienītāji.
Ģimenes galva Gatis: (31 gads)
Radoša personība. Ļoti labs tēvs saviem bērniem, un gādīgs vīrs savai sievai:)) Būvnieks pēc profesijas. Un ar to nodarbojas, kopš es viņu pazīstu. Pašreizējā amatā Norvēģijā darbojās ar koku māju konstruēšanu un būvniecību. Karstasinīgs makšķernieks un cilvēks ar zelta rokām.
 Ģimenes māte Lelde: (27 gadi)
Nodarbošanās (lai nebūtu jāsaka plaša profila speciāliste), tad teikšu tā - pēc profesijas kultūras nama vadītāja (ar  LKK diplomu:)) un topošā vizuālās mākslas skolotāja. Interesē viss kās saistīts ar bērniem,veselīgu, dabīgu dzīves veidu, latviešu tradīcijām un folkloru. Patīk ceļot, mācīties un lasīt.
Pašreiz dzīvoju un audzinu bērnus Norvēģijā.
Vecākais dēls Alberts: (5 gadi)
Ļoti mīļš, aktīvs, priecīgs, atsaucīgs  un labsirdīgs puisēns. Patīk mūzika, peldēšana un sapņošana. Viņš sapņo un fantazē par visu - tā kā bērnībā mēs sapņojām. Atcerieties, kā guļot zālē, fantazējāt, kā varētu pa mākoņiem staigāt...
Pašreiz mācās un apgūst burtu gudrības Moster skolā 1. klasē. 

 Gustavs: (3 gadi)
Mūsu mazākais brālītis, kas savu statusu ļoti labi apzinās:) Patstāvīgs, mazliet valdonīgs, bet visā visumā mīļš un sirsnīgs puisēns. Kopā ar brāli pastrādā visādus darbus un nedarbus:)
Ļoti patīk ņemties ar plastilīniem, otām, krāsām un smiltīm.
Pagaidām dzīvojās ar mammu pa mājām un bauda bērnības priekus.
4 komentāri:

Vi teica...

Prieks iepazīties :)

dabasmamma teica...

Vienmēr laipni:))

Anonīms teica...

Man ļoti patīk Jūsu blogs! :) Jauka,laimīga ģimene-priks! Lai Jums veicas it visā arī turpmāk! :)

dabasmamma teica...

Paldies!