piektdiena, 2011. gada 23. septembris

Homeopātija

Ir sācies rudens  - klepu, iesnu, temperatūru laiks, jeb vienkāršāk, slimošanu sezona.
Protams, mūsmājās tas vis ir tik pat aktuāls, kā visur citur. Mazie izskrien plikām kājām, bez jakām laukā un sāpošais kakls ir klāt!
Ko dariet jūs? Kā tieciet galā ar saaukstēšanos un vīrusiem?
Mēs  esam par ekoloģiski tīru pārtiku un dabai draudzīgu dzīvesveidu, tad mēģinām savus bērnus ārstēt pēc iespējas dabīgāk. Tā kā mūsu vecmāmiņas to ir darījušas un ņemot vērā pieredzējušu homeopāta padomus. Sākums bija ļoti grūts...ir jābūt pilnīgi pārliecinātam, ko tu dari un kā tu savam bērnam palīdzi, un mazliet jāpacīnās ar apkārtējo vidi....un viedokļiem. Bet smagais ceļš ir viennozīmīgi ejams, lai redzētu labos rezultātus. Piemēram, kad bērnam pēkšņi parādās liela temperatūra, ko darīt! Vai dosim paracetamolu vai ļausim organismam pašam cīnīties, ārstēt sevi un veidot stipru imūnsistēmu  - stipru garu. Ievērojot mieru, ritmu un  dodot savu mīlestību. Tik daudz par un pret. Bet jo vecāki mēs kļūstam, jo lielāku pieredzi un zināšanas mēs varam likt lieta. Vērojiet savu bērnu un ieklausieties viņā.
Tāpēc, gribu padalīties savā pieredzē par dabīgu bērnu ārstēšanu un viņa personības celšanu.
Protams, katram vecākam ir savs ceļš ejams, un savas pieredzes meklējamas. Bet citreiz ir lietderīgi ieskatīties, kādā labā grāmatā, uzklausīt, pieredzējušu homeopātu viedokli un varbūt ieklausīties mūsu vecmāmiņu pieredzē.

Man ļoti ir palīdzējušas grāmatas par bērnu ārstēšanu.
Īpaši grāmata Bērns. Kurā ļoti labi ir aprakstīts par temperatūras lielo nozīmi bērna attīstībā. Vakcinācijas plusi un mīnusi. Arī par tādam lietam, kā bērna garīgā veselība un to attīstība. Tā kā ja jums šī grāmata nav, tad vēlieties to Ziemassvētkos:) Tiešām ļoti noderīga katrā ģimenē, kura aug mazs brīnumiņš.
Bērnu ārsts ir ļoti laba grāmata homeopātijas prakses sākuma posmā. Jo ja šaubas raisās par to, vai tomēr dot zāles vai nē, tad šeit jūs atradīsies ļoti labas alternatīvas.
Homeopātija ģimenei. Man to ieteica Līga  - ļoti gudra un zinoša mamma. Paldies viņai.  Tiešām laba grāmata, ja esiet homeopātijas piekritējs. Šeit atradīsiet labs lietas. Un ārstniecības metodes!!
Un, protams, pašu vāktās gudrības, no vecmāmiņām, savas mammas un vīramātes....Tā ir mana burvju grāmata.  Kā es to mēdzu saukt:) Kā nekā, man tak tads uzvārds:))
 Lai vecās labās vērtības neizzustu - lasiet tējas, žāvējiet. Lai ziemā mazajiem bērniem un lielajiem varētu savārīt kādu veselīgu vasaras spēka dzērienu.
 Nemaz jau tas muļķīgi neskan, ka šie mistiskie ķiploki ir lielākie vampīra ienaidnieki. Tie arī ir lielākie baciļa kareivji. Mājās audzēti ir vislabākie, jo tajos mājo mūsu zemes spēks un enerģija. Kas palīdz pret visām kaitēm.
 Medus - siltums un saldums. Mūsu Latvijas medus tika izēsts vienā rāvienā. Tagad mielojamies ar ārzemju preci:)
 Un protams, homeopātijas palīgi. Šādi graudiņi, pilieni, pulverīši un svecītes, un zinoša homeopāta gudrības ir mūsu ģimenei ļoti daudz palīdzējuši.
Lai jums veselība!! 

Nav komentāru: