trešdiena, 2011. gada 7. septembris

Dabas mammas piezīmes

Tā kā man ļoti patīk grāmatas, žurnāli, oriģinālas un neredzētas idejas un bildītes...tad pirms pāris gadiem sāku veidot ideju grāmatu. Kurā  krāt savas idejas,mērķus un ieceres, citu gara darbus un visādas interesantas lietiņas. Citreiz, kad idejas ir izsīkušas un nav iedvesmu, tad tik atliek atvērt Ideju grāmatu un diena var sākties!
Bet, mana Ideju grāmata izskatījās ļoti garlaicīga, tāda kā no veikala plaukta....
Man radās doma par Dabas mammas pierakstiem! Un lūk, viena vakara iedvesmota, izveidoju pirmo Dabas mammas piezīmju grāmata!!!!

Nosaukums Dabas mamma jau liecina par to, ka jaunais vāka materiāls būs dabai draudzīgs - lins un lina auklas.

1. Piegriežam grāmatas formu
 neliels ieskats manās savāktās idejās:)))
 2. Lai izveidotu lina striķi izmantoju senu Vikinga metodi ar kaula adatu un dakšu. Šos instrumentus es iegādājos braucienā uz Dāniju. Tiekoties ar Vikingiem.
Mūsdienu modernajā pasaulē ir tik jauki atkal atgriezties laikā, kad sievas strādāja ar pašizgatavotiem instrumentiem un dabā atrastiem materiāliem.
 3. Dabas mammas 1. grāmata. Izšuvu ar īrisa diegiem grāmatas nosaukumu,  izmantojot parasto PVA līmi, pielīmēju lina audeklu pie vāka(ar līmi ir jābūt ļoti uzmanīgiem, lai tā nav par daudz un par mazu, jo ja tā būs par daudz spiedīsies cauri audeklam un paliks pleķi, bet ja par maz, audekls kārtīgi nepielips). Pēc tam, kad viss bija kārtīgi nožuvis, piešuvu lina auklu. Grāmata gatava!


Lai jums iedvesma ideju grāmatas veidošanā ?

Nav komentāru: