trešdiena, 2011. gada 21. septembris

10 lietas, ko darīt, kopā ar bērniem

Ir tak tādas dienas, kad galva tukša un tā pa īstam neko darīt negribas. Tāpēc, iedvesmojoties no mūsu nedēļas nogales, tapa raksts  10 lietas, ko izdarīt kopā mūsu mīļajiem bērniem!

Nu tad tā,
 Nr, 1. mūsmājās -  maizes cepšana. Izsenas un pārbaudītas vērtības. Lieki piebilst, Gustava mīļākā nodarbošanās:) 
Silti kanēļa rausīši ar kakao un diena uzlabosies par visiem 100!!! Ka es jums saku!


 Nr. 2. Aiziet ar draugiem pārgājienā. Šoreiz devāmies kopā ar ļoti jaukiem latviešu draugiem. Kāpām kalnā (2 h gājienā varējām izrunāties par visām aktuālām un jaukām lietam). Nr. 3. Aiziet ar bērniem uz koncertu vai muzeju. Mazie šos kultūras pasākumus uztver pavisam savādāk. Un viņiem tā ir ļoti liela dvēseles piepildīšana
Šoreiz baudījām norvēģietes Birgitte Bakke koncertu. Viņa spēlēja ļoti interesantu instrumentu Hang. Fantastisks instruments. Paklausieties youtube un jūs sapratīsiet, par ko es runāju..
 Tā kā Albertam tagad ir bruņinieku un vikingu periods, tad lieki piebilst, kuru muzeju viņš ir iecienījis visvairāk. Protams, seno vikingu muzeju!
 Nr.4. Aizejiet pie kaimiņiem! Citreiz liekas, ka tie cilvēki, kuri dzīvo te pat kaimiņos ir pilnīgi svešinieki. Bet lai tā nebūtu,apciemojiet viņus!
Gustavs pie kaimiņiem devās pilnā ātrumā:)

 Grillēšana un ugunskuru lietas bērniem ļoti patīk!
 Un tā Nr. 5. Grillējam arī istabā:))
 Nr. 6. Lai dzīvo mūzika! Katliņi, kastītes un mammas adāmadatas -  koncerts var sākties!!!
 Nr.7. Uztaisiet nedēļas plānu. Tas ir lielisks palīgs laika plānošanā!!
 Nr. 8. Uztaisiet cukura karameles. Atcerieties, kā bērnībā kausējām cukuru un pēc tam likām to aukstā ūdenī. Mūsu mazajiem tas likās ļoti jautrs pasākums. Un kas var būt labāks par mājās gatavotiem gardumiem!! Nekādas krāsvielas vai E. Bet cukurs un mammas mīlestība:))
 Nr. 9. Taisām pikniku uz terases. Ar augļiem un limonādi!
 Nr. 10. Sapņojam..... Pasaulē ir tik daudz krāsu. Kam, lai es tās rādu?.... Pasaule ir visjaukākā vieta, sapņiem un labiem darbiem!!
 Un pa varavīksni soļot augšā....
Lai domas rosās, sapņi piepildās un idejas netrūkst!!! 

5 komentāri:

Vi teica...

Fantastisks saraksts Uhhuu!! Man patīk nedēļas plāns... un mans pārsteigums ir Hang...iepriekš neko tādu neesmu dzirdējusi...redzējusi...

Vi teica...

P.S. un tās kanēlmaizītes...sajutu aromātu un jau ierakstīju plānotājā- sestdien-kanēļmaizītes :) ņammm un vēl kakao...rudenīgo dienu labākā kombinācija :)

Liki teica...

Lieliska bilde "aiziešanai" pie kaimiņiem! :c) Dinamiska.
Arī saraksts noderīgs.

dabasmamma teica...

Prieks dzirdēt, ka kaut kas no šī saraksta derēs arī jūsmājās!!! Jā, hang instruments priekš manis arī bija pilnīgs jaunums. Mani tā mūzika pilnīgi paņēma...fantastiska..tādam sevis miera radīšanai...

Laine teica...

Super! Es pati viendien pirmo reizi cepu marshmalouzus un pirmo reizi uz sveces :D Bija gardi! :D